Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Szafka Godmorgon/ Braviken pod umywalkę z czterema szufladami. Dostępna w kilku odcieniach, na zdjęciu szafka z wykończeniem przypominającym dąb bejcowany. Fot. IKEA.

Szafka Godmorgon/ Braviken pod umywalkę z czterema szufladami. Dostępna w kilku odcieniach, na zdjęciu szafka z wykończeniem przypominającym dąb bejcowany. Fot. IKEA.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 20 kwi 2015 11:16 (aktualizacja: 22 kwi 2015 09:29)

Szafka pod umywalkę. Zobacz oferty producentów

Wiele wzorów i rozmiarów szafek pod umywalkę pozwala dostosować ją do stylu, który panuje w naszej łazience. Przedstawiamy najciekawsze propozycje ze sklepów.

Szafka pod umywalkę stanowi praktyczne rozwiązanie zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach. Dzięki niej możemy praktycznie wykorzystać miejsce pod umywalką jako miejsce na przechowywanie. Szafka, dodatkowo pomaga ukryć syfon umywalkowy.

Wielkość i kolorystykę możemy dopasować indywidualnie do wystroju łazienki. Do wyboru mamy szafki z szufladami, otwieranymi drzwiczkami. Z bogatej oferty producentów możemy wybrać szafki stojące lub modele montowane do ściany. Szafki mogą być utrzymane w różnych stylach. Największą popularnością cieszą się białe, nowoczesne, geometryczne bryły, które doskonale komponują się z każdą kolorystyką płytek i najczęściej spotykanym, jasnym odcieniem ceramiki łazienkowej.

Szafkę możemy kupić razem w zestawie z dopasowaną, zintegrowaną umywalką lub zdecydować się na model, który możemy zestawić z dowolnym wyposażeniem. Możemy także zdecydować się na szafkę na której umieszczamy umywalki nablatowe. Kupując szafkę osobno trzeba pamiętać o właściwym dopasowaniu umywalki do szafki. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA