Z tego samego materiału można zamówić i meble łazienkowe, i grzejnik – seria In Touch firmy Fiora. Fot. Fiora.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Z tego samego materiału można zamówić i meble łazienkowe, i grzejnik – seria In Touch firmy Fiora. Fot. Fiora.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
08 paź 2015 10:50

Szafki pod umywalkę - 12 modnych kolekcji w kolorze cappuccino

Brązy i beże są ponadczasowe. Gdy się je rozbieli, powstają odcienie cappuccino. Tak jak prawdziwa kawa w mleczną pianką to kolor kojarzący się z wypoczynkiem. Cappuccino jest bardzo modny na szafkach łazienkowych.

Cappuccino to kolor bardzo elegancki. Jest neutralny, a zarazem luksusowy. Najmodniej mieć go na szafkach podumywalkowych. W jakim odcieniu? Na topie są rozbielone brązy – od ciemnych po jasnych, a także brąz z odrobiną szarości.

Meble w odcieniach cappuccino warto zestawiać z drewnem i bielą. Ciekawe prezentują się połączenia z kolorami mocniejszymi, np. żółtym.

W nowych kolekcjach mebli łazienkowych są także umywalki – często ze szkła – które można idealnie dopasować pod kolor szafek. Dzięki temu powstaje gustowny komplet w odcieniu cappuccino.

Zaletą szafek łazienkowych w kolorze cappuccino jest ich ponadczasowy styl. Bardzo dobrze prezentują się w łazienkach białych i beżowych. Do tego koloru pasują dodatki w mocnych kolorach, np. czerwonym, żółtym, pomarańczowym, zielonym. By odświeżyć aranżację łazienki można je wymieniać co jakiś czas.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH