Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Orga-Line to wysokiej jakości system podziału wewnętrznego do szuflad standardowych i szuflad z wysokim frontem. Dzięki przestawnym pojemnikom, listwom poprzecznym i podłużnym wprowadza porządek w każdej szufladzie. Fot. Blum.

Orga-Line to wysokiej jakości system podziału wewnętrznego do szuflad standardowych i szuflad z wysokim frontem. Dzięki przestawnym pojemnikom, listwom poprzecznym i podłużnym wprowadza porządek w każdej szufladzie.  Fot. Blum.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 02 cze 2014 15:39 (aktualizacja: 09 cze 2014 11:15)

Szuflada - sprawdzony sposób na przechowywanie w małej łazience

Pozwalają na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni pod umywalką, a przy tym zapewniają łatwy dostęp do przechowywanych drobiazgów . Szuflady, bo o nich mowa, doskonale sprawdzą się nawet w najmniejszych łazienkach.

Przestrzeń łazienki zazwyczaj najtrudniej jest zagospodarować. Nie mamy tutaj zbyt dużo miejsca do przechowywania, za to znajdzie się tu dość sporo kosmetyków, przedmiotów do codziennej higieny i innego rodzaju drobiazgów. Wybierając meble do łazienki warto więc pomyśleć o szufladach. Są one nie tylko pojemne i praktyczne, ale też pozwalają ergonomicznie wykorzystać przestrzeń. Zamontowane w szafkach podumywalkowych zoptymalizują powierzchnię nawet najmniejszej łazienki . Dzięki dodatkowym separatorom i wewnętrznym organizatorom pomogą utrzymać ład i porządek na co dzień.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA