Orga-Line to wysokiej jakości system podziału wewnętrznego do szuflad standardowych i szuflad z wysokim frontem. Dzięki przestawnym pojemnikom, listwom poprzecznym i podłużnym wprowadza porządek w każdej szufladzie.  Fot. Blum.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Orga-Line to wysokiej jakości system podziału wewnętrznego do szuflad standardowych i szuflad z wysokim frontem. Dzięki przestawnym pojemnikom, listwom poprzecznym i podłużnym wprowadza porządek w każdej szufladzie. Fot. Blum.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
02 cze 2014 15:39

Szuflada - sprawdzony sposób na przechowywanie w małej łazience

Pozwalają na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni pod umywalką, a przy tym zapewniają łatwy dostęp do przechowywanych drobiazgów . Szuflady, bo o nich mowa, doskonale sprawdzą się nawet w najmniejszych łazienkach.

Przestrzeń łazienki zazwyczaj najtrudniej jest zagospodarować. Nie mamy tutaj zbyt dużo miejsca do przechowywania, za to znajdzie się tu dość sporo kosmetyków, przedmiotów do codziennej higieny i innego rodzaju drobiazgów. Wybierając meble do łazienki warto więc pomyśleć o szufladach. Są one nie tylko pojemne i praktyczne, ale też pozwalają ergonomicznie wykorzystać przestrzeń. Zamontowane w szafkach podumywalkowych zoptymalizują powierzchnię nawet najmniejszej łazienki . Dzięki dodatkowym separatorom i wewnętrznym organizatorom pomogą utrzymać ład i porządek na co dzień.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH