• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
09 maj 2013 12:50

Szyk szuflady

Wybierając meble do łazienki warto pomyśleć o szufladach. Są pojemne i praktyczne, a dzięki dodatkowym separatorom i organizatorom wewnętrznym pomagają utrzymać porządek.

Szafka pod podwójną umywalkę Classic 1300 z praktycznymi szufladkami. W prawej części skrywa dwie szuflady: wysoką z miejscem do przechowywania aż 40 cm oraz niską z przegródkami na drobiazgi. Cena: ok. 1.999 zł, Ravak.

Łazienki z szafką, umywalką, dywanikiem
fot. Ravak

Szuflady Tandembox antaro z systemem organizacji wewnętrznej. Wycena indywidualna, Blum.

Szafki łazienkowe.
fot. Blum

Szafka pod umywalkę Elzas 80 wyróżnia się brakiem uchwytów oraz dużą szufladą wykończoną elegancką chromowaną listwą, która skrywa w swym wnętrzu dodatkową, mniejszą szufladę. Szuflady wyposażono w system cichego domykania. Cena: ok. 3.545 zł, Riho.

Szafki łazienkowe, łazienki.
fot. Riho

Szafka podumywalkowa z serii Fonte wyposażona w system szuflad Defra Platinium. Wyróżnia się on autorskim systemem cichego domykania Soft Close. Komfort użytkowania zapewnia pełny wysuw prowadnic szuflad, metalowe wnętrze oraz specjalne wycięcie na syfon. Cena: ok. 860 zł, Deftra.

Szafki podumywalkowe.
fot. Deftra

Orga-Line to wysokiej jakości system podziału wewnętrznego do szuflad standardowych i szuflad z wysokim frontem. Dzięki przestawnym pojemnikom, listwom poprzecznym i podłużnym wprowadza porządek w każdej szufladzie. Wycena indywidualna, Blum.

Szafki łazienkowe
fot. Blum

Szafka podumywalkowa Kwadro white 80 wyposażona w szuflady z funkcją Soft-Close oraz opcją pełnego wysuwu zapewniającą łatwy dostęp do zawartości. Cena: ok. 555,35 zł, Elita Meble/sklep lazienka.pl.

Szafki łazienkowe
fot. Elita Meble/sklep lazienka.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH