Magnifica marki Scavolini to propozycja inspirowana stylem klasycznym. Fot. Scavollini.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Magnifica marki Scavolini to propozycja inspirowana stylem klasycznym. Fot. Scavollini.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
27 sty 2015 10:55

Włoska robota – piękne meble do łazienki prosto z Italii

Włoskie wzornictwo nieodłącznie kojarzone jest z dbałością o detale i precyzją wykonania. Włoskie wyroby to także synonim  luksusu. A co mają do powiedzenia Włosi w dziedzinie mebli do łazienki? Oto najnowsze projekty włoskich marek.

Są nie tylko eleganckie, ale także niezwykle oryginalne. Pomysłowe i funkcjonalne meble włoskich producentów łączą najwyższe wymagania estetyczne z nowatorką konstrukcją.

Pięknie usłojone drewno, kolorowy lakier, smukłe nóżki. Zamknięte bryły, otwarte półki. To wszystko i znacznie więcej można znaleźć w meblach zaprojektowanych dla włoskich marek. Wszystko podane w wyjątkowej formie, najwyższej jakości.

W ubiegłym roku włoscy producenci zaprezentowali swoje najnowsze pomysły m.in.na targach iSaloni w Mediolanie. Wszystkie propozycje wyróżniają się nowoczesną, elegancką stylistyką. To zarówno kolekcje w wykończeniu z forniru czy kolorowym lakierze. W odróżnieniu od rynku polskiego, gdzie królują białe zestawy mebli,  Włosi odważnie proponują oryginalną, bogatą paletę kolorów. Wśród nowości znajdziemy energetyczną fuksję, kolory żółty, niebieski. Poza podstawowymi elementami na uwagę zasługują także elementy dodatkowe: zgrabne, lekkie póki, wieszaki w firmie drzewek, lustrzane szafki. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH