• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
30 lis 2009 11:50

Zabawa w chowanego

Zabudowy, szafki i garderoby sprawiają, że kosmetyki, ręczniki, bibeloty... są uporządkowane i nie rażą nas swoją obecnością

Kosmetyki, ręczniki, bibeloty, środki czystości... – w każdej łazience jest ich mnóstwo. To zabudowy, szafki i garderoby sprawiają, że są one uporządkowane i nie rażą nas swoją obecnością. Można je wykonać na wymiar albo zamówić z katalogu. Za przesuwnymi drzwiami schowasz też pralkę, suszarkę, kosz na bieliznę. To prosty sposób, by łazienka była zawsze elegancka.

PLAIN WHITE – zabudowa meblowa; możliwość indywidualnych aranżacji, np. jako estetyczna osłona pralki lub suszarki; meble nie wytwarzają szkodliwych substancji – wyróżnia je znak „Produkt Przyjazny Środowisku Wewnętrznemu”. Wycena indywidualna, HTH.

HTH zabudowa meblowa
fot. HTH
 

CARGO – wąski wyciąg z hamulcem; perforowane dna półek oraz relingi zapobiegają wypadnięciu i przesuwaniu kosmetyków. Cena: ok. 413 zł (10,4x25,9x43 cm), Peka.

Peka wyciąg
fot. Peka
 

PREMIUM – zabudowa zamknięta drzwiami przesuwnymi z frontami z poliwęglanu komorowego mlecznego, obramowanie aluminiowe, listwy dekoracyjne poziome. Wycena indywidualna, Indeco.

Indeco zabudowa
fot. Indeco
 

SGG MASTER-SHINE – szkło ze świetlistymi kuleczkami na matowym tle; można z niego wykonać drzwi do garderoby, elementy mebli, szklaną przesłonę. Wycena indywidualna, Saint-Gobain Glass.

Saint-Gobain Glass szkło
fot. Saint-Gobain Glass
 

PLAN INTEGRAL – akcesoria do zabudowy; fronty z aluminium dostępne są z powierzchniami lakierowanymi na kolor biały lub srebrno-aluminiowy, wykańczane chromowanymi listwami. Cena: ok. 3.500 zł (moduł kwadratowy), ok. 3.380 zł (moduł prostokątny), Keuco.

Keuco akcesoria do zabudowy
fot. Keuco
 

2ND FLOOR – szafka z oświetleniem w kolorze heban, drzwi lustrzane przesuwne, podświetlany panel tylny, wewnętrzne gniazdko elektryczne. Cena: ok. 2.937 euro (180x100x36 cm), Duravit.

Duravit szafka
fot. Duravit
 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Yolka, 2009-12-01 09:08:50

    Szafa w łazience to na prawdę świetny pomysł! Mam taką, z szyby mlecznej. Strasznie funkcjonalne, mieszczą się wszystkie środki czystości, duże proszki itp. Tylko lepiej, żeby zrobiła to porządna firma, żeby wilgoć szafy nie zniszczyła np. ja mam od Komandora :)

POLECAMY W SERWISACH