Grzejnik Sensium biały. Fot. Atlantic Polska

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Grzejnik Sensium biały. Fot. Atlantic Polska
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
22 lut 2018 10:02

Biały czy czarny? Grzejnik łazienkowy, który tworzy nastrój

Prysznic czy kąpiel będą jeszcze bardziej relaksujące dzięki grzejnikowi, który otoczy nas ciepłem i nastrojową muzyką, a w dodatku jest delikatnie podświetlony diodami LED.

Łazienka to pomieszczenie, w którym nie tylko dbamy o higienę, ale również chcemy przyjemnie spędzić czas.  Grzejnik Sensium ma czujniki ruchu, światła i otwartych okien, dzięki którym samoczynnie obniża temperaturę, gdy nie ma nikogo w domu, jest noc lub podczas wietrzenia pomieszczenia.

Podświetlenie LED

W tylnej części grzejnika  Sensium znajdują się diody LED, które delikatnie podświetlają go w stylu Zen, czym wprowadzają w łazience unikalny nastrój. Wnętrza, które zaaranżowano w tej stylistyce, nie są przepełnione, ani nie opływają dekoracjami. Liczy się prosta, geometryczna forma, a dopełnieniem jest właśnie relaksujące światło.

Głośniki

Nasz nastrój zależy nie tylko od tego co widzimy, ale również słyszymy. Dlatego w Sensium wbudowano głośniki firmy Cabasse, które charakteryzują się dźwiękiem wysokiej jakości. Dzięki systemowi audio, możemy więc słuchać ulubionej muzyki, ze smartfonu, przez Bluetooth. Nastrojowe dźwięki sprawią, że prysznic czy kąpiel będą jeszcze bardziej relaksujące.

Ogrzewanie i suszenie

Co w sytuacji, gdy na typowym grzejniku rozłożymy mokry ręcznik? Niestety będzie on utrudniał wydostawanie się ciepłego powietrza, które zostało przez urządzenie wytworzone. Wówczas pomieszczenie nie jest dostatecznie ogrzewane, gdyż większość energii zostaje zużyta jedynie do wysuszenia ręcznika. Dlatego opracowano 3CS system, czyli technologię potrójnego komfortu, która pozwala na jednoczesne suszenie ręczników i ogrzewanie pomieszczenia, z wykorzystaniem elementu grzewczego, wentylatora, funkcji suszenia.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH