• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
26 wrz 2009 08:33

Gorrrące kształty

Drabinkowate, kanciaste, falujące, okrągłe – grzejniki łazienkowe o fantazyjnych kształtach i intrygujących kolorach. To modele do zadań specjalnych, mają przecież nie tylko ogrzewać ale i służyć jako wieszaki, suszarki, a oprócz tego... robić wrażenie.

Dualis Plus - proj. Perry King & Santiago Miranda, grzejnik w kształcie fali, połączenie nowatorskiego wzornictwa z wyjątkowymi walorami technicznymi; uchwyt na tkaniny z regulowaną wysokością; szeroka paleta rozmiarów i kolorów. Cena: od ok. 2.392 zł, Zehnder.

Zehnder grzejnik
fot. Zehnder

Trend ETD - grzejnik elektryczny z listwami bocznymi w kilku wykończeniach, m.in. wengé, orzech, klon; wyposażony w nowoczesną grzałkę GE. Cena: od ok. 1.645 zł (59,5x87,5 cm), Enix.

Enix grzejnik
fot. Enix

Ribbon - grzejnik dekoracyjny o niepowtarzalnym wzornictwie; doskonale prezentuje się w nowoczesnym wnętrzu; duży wybór kolorów i rozmiarów. Cena: od ok. 2.440 zł, Terma Technologie.

Terma Technologie grzejnik
fot. Terma Technologie

Vera - ciekawy kształt i szeroka paleta kolorów, m.in. Miedź Antyczna, dla wielbicieli klasycznego designu. Cena: od ok. 2.252 zł, Terma Technologie.

Terma Technologie grzejnik
fot. Terma Technologie

Ares - grzejnik-suszarka z obudową z kamienia naturalnego (gr. 20 mm) i dwoma wieszakami na ręczniki; może pracować w instalacji centralnego ogrzewania lub po zamontowaniu grzałki jako elektryczny; do wyboru wiele rodzajów marmurów, granitów i trawertynów. Cena: ok. 4.570 zł (50x150 cm, bez zaworów), Alplast.

Alplast grzejnik
fot. Alplast
Alplast grzejnik
fot. Alplast

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH