• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
25 lis 2009 13:37

Grzejnik na wybiegu

Grzejniki do salonu i łazienki, które nie tylko grzeją ale i cieszą nasze oko.

Projektanci starają się by kaloryfery wyszły z ukrycia, spod parapetów i zza zabudów, a stały się widocznym, co więcej – dekoracyjnym elementem wnętrza. Niektóre z nich, to już prawdziwa sztuka współczesna!

Fot. Miramar
Fot. Miramar

 

 

Grzejnik Silver Zebra z włoskiej kolekcji Ridea. Metaliczne wykończenie i dziki deseń sprawią, że będzie mocnym punktem w aranżacji wnętrza. Cena: ok. 8.579 zł, Britex Radiators.

Britex Radiators grzejnik
fot. Britex Radiators

Grzejnik Iris (Rgon) wykonany ze sproszkowanych minerałów – łączy nurt egipski z trendem eko. Cena: ok. 2.610 euro (wersja elektryczna), ok. 2.647 euro (wersja centralne ogrzewanie), Art De Vivre.

Art De Vivre grzejnik
fot. Art De Vivre

Tajemnicza postać czyni grzejnik Nilda (Rgon) swoistą współczesną rzeźbą. Cena: od ok. 2.610 zł, Art De Vivre.

Art De Vivre grzejnik
fot. Art De Vivre

Charleston Bank marki Zehnder to nietypowy grzejnik ukryty pod siedziskiem. Cena: od ok. 2.512 zł, Zehnder.

Zehnder grzejnik
fot. Zehnder

Zehnder Yucca Mirror pełni podwójną funkcję – wysoko wydajnego grzejnika i obiektu dekoracyjnego. Nieco chłodnego, nowoczesnego sznytu nadaje mu wąskie lustro. Cena: od ok. 6.137 zł, Zehnder.

Zehnder grzejnik
fot. Zehnder

Grzejnik Puzzle marki Runtal ożywi przestrzeń żywym kolorem (szeroka paleta barw) i ciekawym kształtem „układanki”. Cena: od ok. 440 euro, Zehnder.

Zehnder grzejnik
fot. Zehnder

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • kurkuma, 2011-04-20 10:05:17

    zawsze można zainwestować w ogrzewanie podłogowe nie dość że nie zajmuje miejsca to jeszcze nie przeszkadza. a co do pomp ciepła można ją również podłączyć do grzejników, zawsze w każdym razie warto pamiętać o tym że ekologiczne źródła energii są po prostu lepsze,
  • magda, 2010-05-12 08:08:40

    Fajnie to wszystko wyglada.Jednak w przypadku kiedy ja podłaczyłam pompe ciepła nateo,u mnie nie bedzie takiego widoku na scianie.

POLECAMY W SERWISACH