Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Łazienka urządzona jest w spokojnych, stonowanych kolorach. Grzejnik o ciekawej, dość oryginalnej formie stanowi fajny element dekoracyjny w tym wnętrzu. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz.

Łazienka urządzona jest w spokojnych, stonowanych kolorach. Grzejnik o ciekawej, dość oryginalnej formie stanowi fajny element dekoracyjny w tym wnętrzu. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 26 maj 2015 13:17 (aktualizacja: 29 maj 2015 09:51)

Grzejnik w łazience. Takie modele wybierali Polacy

Grzejnik w łazience, poza funkcją praktyczną, może stanowić ciekawy element dekoracyjny. W naszej galerii znajdziecie gotowe pomysły na aranżację łazienki właśnie z takimi grzejnikami.

Grzejnik w łazience powinien zapewnić przede wszystkim odpowiednią temperaturę pomieszczenia. Ponieważ często umieszczany jest jednak w centralnej części wnętrza warto, aby jest forma i kolorystyka była spójną z przyjętą koncepcją aranżacyjną. Możemy wybrać model, który subtelnie wtopi się w tło lub taki, który będzie stanowił ciekawy akcent dekoracyjny. 

Niezwykle bogata oferta producentów ułatwi nam zadanie i bez problemu pozwoli wybrać model dopasowanych do stylu, kolorystyki oraz charakteru łazienki. Dużą popularnością cieszą się grzejniki drabinkowe, które składają się z pionowych kolektorów, połączonych ze sobą poziomymi rurkami. Możemy je kupić praktycznie w dowolnym kolorze. Jeśli zdecydujemy się na żółty, zielony czy czerwony grzejnik to bez wątpienia będzie on stanowił  dekorację samą w sobie, do której z kolei można dobrać wszystkie pozostałe dodatki.

W nowoczesnych wnętrzach doskonale sprawdzą się także grzejniki o płaskich, gładkich powierzchniach i wyszukanych, oryginalnych kształtach. Często stają się one jedyną dekoracją w prostych, minimalistycznych przestrzeniach.

Coraz bardziej popularne stają się grzejniki wodno-elektryczne z grzałką elektryczną, które doskonale sprawdzają się jako suszarki na ręczniki przez cały rok. W sezonie grzewczym zasilane są ciepłem z instalacji centralnego ogrzewania, w pozostałym okresie grzałką elektryczną. Tego typu grzejniki możemy dodatkowo wyposażyć w przydatne akcesoria: relingi, wieszaki, półki, haczyki umożliwiające wygodne suszenie.

WASZE KOMENTARZE (4) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA