Grzejnik Jupiter. Fot. Luxrad

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Grzejnik Jupiter. Fot. Luxrad
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
13 wrz 2017 08:12

Grzejniki dekoracyjne: już dziś przygotuj się na zimę

Zobaczcie praktyczne grzejniki o  niebanalnym wzornictwie, grzejniki w kolorach innych niż biały: w specjalnych okleinach imitujących wyglądem drewno lub kamień naturalny.

Za marką Luxrad stoi zespół ekspertów – projektantów, konstruktorów, którzy czerpiąc z własnego, codziennego doświadczenia starają się tworzyć produkty funkcjonalne. Dbając o jakość do produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości materiały i komponenty, a cała produkcja ma miejsce w Polsce.

Warto zauważyć, że jako jedyny polski producent wykonuje grzejniki ze stali nierdzewnej polerowanej i szczotkowanej. W ofercie Luxrad szczególną pozycję zajmują grzejniki ogólnego stosowania, wykonane w specjalnie opracowanej i opatentowanej technologii „Wulkan”, która wykorzystuje zasadę konwekcji. Grzejniki te produkuje się przy zastosowaniu dwuściennych rurek.

Zobacz także: Grzejniki dekoracyjne: 12 wyjątkowych propozycji

Woda znajduje się tylko pomiędzy ściankami rurek, co powoduje dodatkowo powstanie w środku komina ciepłego powietrza i znacząco zwiększa moc grzewczą grzejnika.
Korzystając z doświadczeń, zdobytych na rynkach europejskich, pojektanci marki starają się, aby produkty spełniały nie tylko funkcje grzewcze, ale również stanowiły istotny element wystroju wnętrza. Każdego roku pracują nad poszerzeniem asortymentu o oryginalne wzory, zgodne z panującymi trendami.

Grzejniki jako dekoracja

Ciekawostką może być to, że Luxrad jako pierwszy producent promował grzejniki w kolorach innych niż biały, a dziś jako jedyny oferuje grzejniki w specjalnych okleinach imitujących wyglądem drewno lub kamień naturalny. Unikatowe wzornictwo jest dla marki kluczowym aspektem przy projektowaniu nowych modeli. Podążając za gustami klientów, ale i trendów marka Luxrad jako pierwszy, polski producent wykorzystał szkło w produkcji grzejników. Dzięki temu takie modele, jak najnowszy z oferty – VITRO, nie tylko grzeje, ale także powiększa optycznie pomieszczenie. Z drugiej strony mamy funkcjonalność i grzejniki ze szkłem, czy lustrem stanowią nie tylko element dekoracyjny, ale też sprawdzają się na co dzień. Marka poszła o krok dalej i umożliwiła zakup grzejnika z oświetleniem. Jest to dodatkowe źródło światła w domu, które możemy ustawić według własnych preferencji tak jak np. w modelu NIAGARA LED.

Projektanci marki zdają sobie sprawę, że klienci są coraz bardziej świadomi swoich wyborów. Zależy im na produkcie dobrym jakościowo, ale również takim, który wzbogaci wnętrze. Nada charakteru i przyciągnie oko. Właśnie dlatego Luxrad stale poszerza swoją ofertę, daje sporą możliwość wyboru – zaczynając od kształtu, rozmiaru a kończąc na geometrii otworów. Co więcej Luxrad umożliwia wykonanie grzejnika według indywidualnego projektu.

Od 10 lat możemy obserwować rozwój marki, która w 100% jest polską firmą. Przez ten czas Luxrad rozwija się na wielu obszarach – jako pracodawca, producent i innowator. Ten rok to nie koniec ważnych wydarzeń w życiu firmy – już we wrześniu będzie można zobaczyć produkty marki podczas tegorocznej edycji Warsaw Home.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH