Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Grzejnik Nefertiti Initial to praktyczna, elektryczna suszarka łazienkowa. Fot. Atlantic.

Grzejnik Nefertiti Initial to praktyczna, elektryczna suszarka łazienkowa. Fot. Atlantic.
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 24 wrz 2014 11:57 (aktualizacja: 25 wrz 2014 08:24)

Grzejniki do łazienki: piękne i praktyczne

Najnowsze modele grzejników łazienkowych nie tylko ogrzewają pomieszczenie, ale także stanowią niebanalną dekorację wnętrza oraz możliwość wysuszenia ręczników.

Nowoczesne grzejniki łazienkowe zaskakują forma, kształtem i kolorystyką. Do wyboru mamy modele w wersji wodnej, które można podłączyć do instalacji c.o., a także w wersji elektrycznej. Poza tym na rynku dostępne są specjalne suszarki elektryczne, które ogrzewają pomieszczenie, ale można je np. tak zaprogramować, że włączy się specjalna funkcja wykorzystująca pełną moc urządzenie aby wysuszyć ręczniki np. po kąpieli.

Bogata oferta, mnogość, kształtów, kolorów i pomysłów które realizują projektanci i producenci grzejników sprawiają, że współcześnie grzejnik łazienkowy to nie tylko element wyposażenie zapewniający komfortową temperaturę wnętrza, ale także dekoracja.  

Łazienka to pomieszczenie, w którym wymagamy szczególnego komfortu cieplnego, chcemy aby spełniało nasze wymagania estetyczne, ale także poszukujemy praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Wszystkie te wymagania spełniają nowoczesne grzejniki łazienkowe.

Standardem jest już bowiem oferta dodatkowych akcesoriów w postaci haczyków, relingów, a nawet półek, które zmieniają niemal każdy grzejnik: klasyczną drabinkę czy designerski model z pełnym frontem w praktyczny wieszak albo regał.

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA