Grzejnik Nefertiti Initial to praktyczna, elektryczna suszarka łazienkowa. Fot. Atlantic.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Grzejnik Nefertiti Initial to praktyczna, elektryczna suszarka łazienkowa. Fot. Atlantic.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
24 wrz 2014 11:57

Grzejniki do łazienki: piękne i praktyczne

Najnowsze modele grzejników łazienkowych nie tylko ogrzewają pomieszczenie, ale także stanowią niebanalną dekorację wnętrza oraz możliwość wysuszenia ręczników.

Nowoczesne grzejniki łazienkowe zaskakują forma, kształtem i kolorystyką. Do wyboru mamy modele w wersji wodnej, które można podłączyć do instalacji c.o., a także w wersji elektrycznej. Poza tym na rynku dostępne są specjalne suszarki elektryczne, które ogrzewają pomieszczenie, ale można je np. tak zaprogramować, że włączy się specjalna funkcja wykorzystująca pełną moc urządzenie aby wysuszyć ręczniki np. po kąpieli.

Bogata oferta, mnogość, kształtów, kolorów i pomysłów które realizują projektanci i producenci grzejników sprawiają, że współcześnie grzejnik łazienkowy to nie tylko element wyposażenie zapewniający komfortową temperaturę wnętrza, ale także dekoracja.  

Łazienka to pomieszczenie, w którym wymagamy szczególnego komfortu cieplnego, chcemy aby spełniało nasze wymagania estetyczne, ale także poszukujemy praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Wszystkie te wymagania spełniają nowoczesne grzejniki łazienkowe.

Standardem jest już bowiem oferta dodatkowych akcesoriów w postaci haczyków, relingów, a nawet półek, które zmieniają niemal każdy grzejnik: klasyczną drabinkę czy designerski model z pełnym frontem w praktyczny wieszak albo regał.

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • AnnSt23, 2016-06-14 08:49:23

  Ja zdecydowałam sie na grzejniki ozdobne do salonu :) świetnie dopełniają elegancki wystrój i grzeją bardzo dobrze :)
 • andreasss0011, 2016-03-04 13:35:11

  Oj tak, mamy teraz świetne grzejniki, aż problem co wybrać, co lepsze, ładniejsze. Mam grzejnik z typu Modus , może nie zbyt ozdobny, ale dobrze wydaje ciepło i jest funkcjonalny, bo służy za wieszak i suszarkę na ręczniki.
 • i-budowlany.pl, 2014-09-29 23:47:32

  Bardzo ładnie wyglądają też płytki na ścianie na pierwszym zdjęciu. Bardzo subtelne.

POLECAMY W SERWISACH