Grzejnik drabinkowy Piko. Fot. Luxrad

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Grzejnik drabinkowy Piko. Fot. Luxrad
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
12 lut 2018 09:33

Grzejniki łazienkowe - postaw na nowoczesne drabinki

Modele drabinkowe zwracają uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale też możliwością przewieszenia ręcznika, czy wysuszenia mokrych ubrań.

Kiedy jesteśmy na etapie urządzania naszej łazienki to zawsze kierujemy się funkcjonalnością. Co najważniejsze – to nie zależy od jej wielkości. Stawiamy na rozwiązania, które będą dla nas wygodne. Tak jest również z grzejnikami. Modele drabinkowe zwracają uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale też możliwością przewieszenia ręcznika, czy wysuszenia mokrych ubrań.

Wybór grzejnika łazienkowego nie ogranicza się wyłącznie do dobrania odpowiednich rozmiarów, mocy i kształtu. Warto zwrócić uwagę również na jego wygląd, a co za tym idzie – znaleźć dla niego odpowiednie miejsce w naszej łazience. Unikajmy montażu w pobliżu kratek wentylacyjnych. Taka lokalizacja sprawi, że ogrzewane powietrze szybko uleci do kratki, a zapotrzebowanie energetyczne pomieszczenia ulegnie podwyższeniu. Z drugiej strony zastanówmy się czy taki grzejnik powinien spełniać jeszcze jakieś funkcje. W przypadku drabinkowych, ważną opcją jest możliwość powieszenia i suszenia np. ręczników.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH