Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Indivi New firmy Instal-Projekt to model z czarnym szklanym ekranem, po którym można pisać (specjalne flamastry w zestawie). Relingi w kontrastowym kolorze do zawieszania ręczników. Fot. Instal-Projekt.

Indivi New firmy Instal-Projekt to model z czarnym szklanym ekranem, po którym można pisać (specjalne flamastry w zestawie). Relingi w kontrastowym kolorze do zawieszania ręczników. Fot. Instal-Projekt.
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 19 lut 2015 10:21 (aktualizacja: 21 lut 2015 21:42)

Grzejniki łazienkowe – zobacz 12 dekoracyjnych modeli

Nowoczesne modle grzejników do łazienki są na tyle efektowne i dekoracyjne, że warto jest eksponować (nie chować !). Poza tym, że zdobią łazienkę - służą jako wieszaki i suszarki.

Kolorowe, z fantazyjnymi wzorami, o oryginalnym kształcie lub do samodzielnego ozdobienia. Grzejniki łazienkowe zaskakują oryginalną, pomysłową i niezwykle dekoracyjną formą. Możemy zapomnieć o niepozornych i nieatrakcyjnych grzejnikach, ponieważ w aktualnej ofercie producentów znajdziemy model niezwykle dekoracyjne, które po prostu trzeba eksponować. Nie tylko pełnią one swoje podstawowe zadanie jakim jest ogrzewanie łazienki, ale także zdobią wnętrze i nadają im wyjątkowy charakter. 

Możemy wybierać pomiędzy grzejnikami w wersji wodnej jak i elektrycznej. Te ostatnie służyć mogą także jako praktyczna suszarka łazienkowa. Ich prace można nawet zaprogramować, tak aby włączyły się w odpowiednim czasie i np. nagrzały łazienkę przed kąpielą lub szybko wysuszyły mokre ręczniki.

Nowoczesne grzejniki do łazienki zaskakują efektowną kolorystyką i kształtami, a także praktycznymi akcesoriami, takimi jak np. relingi, na których można wieszać ręczniki. Niektóre model z kolei są jak prawdziwe dzieła sztuki, które zmienią domową łazienkę w wyjątkowe i niepowtarzalne wnętrze. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA