• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
06 maj 2013 12:52

Doświetlamy łazienkę

W łazience można stosować praktycznie wszystkie typy oświetlenia. Trzeba jednak pamiętać, że w miejscach nienarażonych na zachlapanie lub kontakt z wodą powinny one mieć odpowiednią klasę odporności na wilgoć – oznaczoną symbolem IP i cyframi powyżej 40. Pamiętajmy też o włącznikach!


Podwójny kinkiet z serii Splash w kształcie dzwonka. Wykonany z białego matowego szkła połączonego z chromem i metalem. Wyposażony w dwa źródła światła : 2xG9 o max. mocy 40W. Wym. 320x145x100 mm. Cena: od ok. 130 zł, Britop Lighting.

Łazienka z mozaiką, szafkami, lustrem, umywalkami.
fot. Britop Lighting

Łącznik jednobiegunowy. Mechanizm i ramka w kolorze grafitowym. Cena: ok. 21 zł (komplet), Karlik.

Łaćznik jednobiegunowy, oświetlenie
fot. Karlik

Lusterko kosmetyczne Bela, podświetlane, dwustronne (z jednej powiększające trzykrotnie, z drugiej normalne). Wykonane z metalu w kolorze chrom. Na tradycyjną żarówkę z gwintem E14, o mocy max. 40 W. Śr. 190 mm. Cena: ok. 340 zł, Paulmann.

lusterka kosmetyczne, łazienki
fot. Paulmann

Listwa halogenowa Trabani o mocy 2x20 W (żarówki halogenowe w komplecie). Wykonana ze szkła i metalu w kolorze chrom. Dł. 280 mm. Cena: ok. 234 zł, Paulmann.

listwa halogenowa
fot. Paulmann

Kinkiet z kolekcji Carlo. Profil wykonany z proszkowo lakierowanej stali, szklany kinkiet w kształcie bryły wkomponowany w drewniane ramki koloru wenge. Cena: ok. 95 zł, Sigma.

kinkiety, łazienki
fot. Sigma

Łącznik pojedynczy z serii Simon 28 Nature w ciemnej, dębowej ramce. Cena: ok. 50 zł, Kontakt-Simon.

łączniki, łazienki
fot. Kontakt-Simon

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH