• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
16 cze 2009 19:34

Lustra w innym świetle

Tradycyjne kinkiety po bokach lustra nad umywalką przestają już wystarczać. Teraz światło sączy wprost z lustrzanej tafli albo z żarówek wmontowanych pod nią. Lustra miewają także wbudowane radia, półki, gniazdka i płyty przeciwparowe.

SAKITO – lustro i powiększające lusterko oświetlone bocznym panelem. Cena: ok. 2.233 zł (60x60 cm), Astro (Aurora Technika Świetlna).

Astro (Aurora Technika Świetlna) lustro
fot. Astro (Aurora Technika Świetlna)

EDITION PALAIS – światło na lustrzanej szafce „przesuwa się” w poziomie wraz z drzwiczkami; niektóre modele mają wbudowane radia (sterowanie sensorowe) oraz zegary. Cena: na zamówienie (różne wymiary), Keuco (Prajs).

 Keuco (Prajs)
fot. Keuco (Prajs)

E-MOOD – z oświetleniem bezcieniowym, orientacyjnym po zmroku i nastrojowym (kilka kolorów) oraz inteligentnym sterowaniem; w fornirowanym e-boardzie są ukryte m.in. pojemniki na drobiazgi i gniazdka. Cena: lustro (74,5x60 cm) i e-board - od ok. 5.100 zł, Duravit.

Duravit lustro
fot. Duravit

TRAIN-TRAIN – moduły oświetleniowe do montażu w dowolnych, jak wagony pociągu, układach oraz lustro z otworem na instalacje. Cena: zależy od zestawu; na zdjęciu (z lustrem 80x80 cm) ok. 1.965 zł, Flos (Artemix).

Flos (Artemix) lustro
fot. Flos (Artemix)

VICTORIA BASIC – 3 lampki u góry lustra dają jasne lecz nierażące światło; można dokupić płytę zapobiegającą zaparowywaniu lustra. Cena: od ok. 885 zł (72x113 cm), Roca.

Roca lustro
fot. Roca

MIRROR – dwukrotnie powiększające lusterko z oświetleniem nie rzucającym cienia; wolno stojące lub do mocowania na ścianie. Cena: ok. 1.469 zł (wolno stojące), Pom d`or (Omnires).

Pom d`or (Omnires) lustro
fot. Pom d`or (Omnires)

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • pipi, 2009-06-22 09:13:18

    kilka fajnych opcji...:) szceególnie dot-it:)

POLECAMY W SERWISACH