Oświetlenie w łazience. Projekt: Tomasz Motylewski, Marek Bernatowicz. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [16 zdjęć]

Oświetlenie w łazience. Projekt: Tomasz Motylewski, Marek Bernatowicz. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
05 maj 2018 13:24

Oświetlenie w łazience: piękne zdjęcia

Jakie oświetlenie wybrać do łazienki? Dekoracyjne, punktowe, a może taśmy LED? Zobaczcie pomysły polskich projektantów i architektów wnętrz.

Oświetlenie w łazience odrywa niezwykle istotną rolę. Warto więc dokładnie przemyśleć jak ma zostać zaplanowane i jakie oprawy wybierzemy. Musimy dokładnie oświetlić strefę umywalki, gdzie przyda się jasne, ale nierażące światło. Kolejne miejsca - to przestrzeń, gdzie znajduje się wanna, prysznic oraz sedes i bidet. Każdą z tych stref możemy oświetlić inaczej - pamiętajmy jednak, aby całość tworzyła spójną wizualnie całość. 

A możliwości mamy naprawdę wiele. Na rynku dostępna jest bowiem bardzo szeroka oferta produktów skierowanych do łazienek. Do wyboru są kinkiety, oprawy punktowe umieszczone np. w suficie, taśmy LED, plafony. I oczywiście - wszelkiego rodzaju dekoracyjne żyrandole czy też inne ozdobne oświetlenie, które nada przestrzeni indywidualny klimat.

Jeśli właśnie szukacie oświetlenia do swojej łazienki to koniecznie zajrzyjcie do naszego przeglądu. Znajdziecie w nim kilka ciekawych pomysłów, które we wnętrzach zastosowali projektanci i architekci wnętrz.

Zobacz także Modna łazienka - 12 pomysłów na prysznic

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH