Płytki Pietra Arenaria. Fot. Opoczno

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Płytki Pietra Arenaria. Fot. Opoczno
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
28 wrz 2017 12:50

Beżowa łazienka - ciepło piaskowca na płytkach

Jeśli najlepiej czujemy się w miejscach o ciepłej tonacji, a przytulność otoczenia jest dla nas najważniejsza, doskonałym pomysłem będzie wybór płytek inspirowanych wzorem i kolorem piaskowca.

Te z kolekcji Pietra Arenaria marki Opoczno to kremowo-beżowa propozycja składająca się z płytki bazowej i dwóch wzorów mozaiki, które łączyć można w różne, kreatywne kompozycje. Całości dopełniają płytki podłogowe  w kwadratowym formacie. Aby wnętrze o ciepłej kolorystyce nie stało się zbyt mdłe, dobrze zastosować w nim światło w chłodnym odcieniu, a także „przełamać” je metalowymi i szklanymi elementami. „Temperaturę” łazienkowej aranżacji obniży także chromowana armatura. Wnętrze w ciepłej kolorystyce, wystrojem nawiązujące do piękna natury, z pewnością docenią osoby lubiące tradycyjne wzornictwo. Piaskowa podłoga i ściany stanowić będą doskonałe tło dla prostych, nowoczesnych mebli w kolorze wenge. Razem z ceramiką o delikatnie zaokrąglonej linii stworzą eleganckie wnętrze w stylu contemporary.

Niezależnie od tego, czy najlepiej czujemy się we wnętrzu o ciepłej czy zimnej „temperaturze”, płytki inspirowane kamieniem naturalnym zawsze będą ponadczasowym rozwiązaniem, niepodlegającym przemijającym modom. Nadadzą również miejscu klasę,
a także wprowadzą do niego spokój i harmonię.

Zobacz także płytki jak marmur

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH