W kremowym kolorze do łączenia np. ze wzorem patchworku - płytki ceramiczne Bohemian marki Ceramstic. Fot. Ceramstic.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

W kremowym kolorze do łączenia np. ze wzorem patchworku - płytki ceramiczne Bohemian marki Ceramstic. Fot. Ceramstic.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
17 lut 2016 08:22

Beżowe płytki – 12 kolekcji w odcieniu cappuccino

Cappuccino to kolor wyjątkowy: pomiędzy beżem a śmietankową bielą. To od nas zależy, czy wybierzemy więcej jednego lub drugiego. W każdej wersji tak wykończona łazienka jest modna i jasna.

Cappuccino to kolor delikatny, naturalny, ciepły, pasujący do wszystkiego. Kojarzy się z miłymi chwilami spędzonymi przy aromatycznej kawie. Nie jest aż tak ciemny, jak mała czarna, ale też nie monotonny, jak beżowy, nadmorski piasek.

Beż w odcieniu cappuccino ma mnóstwo tonów. Może być kremowy, jak z dodatkiem dużej ilości mlecznej pianki czy lodów waniliowych. Albo ze zwiększoną mocą czarować brązem kawy. Z tym odcieniem dobrze się też komponują różnorodne wzory: od esów floresów, po kwiaty i figury geometryczne.

Warto wiedzieć, że jasne odcienie beżu powiększają pomieszczenia. Dlatego tak wykończona łazienka wydaje się większa i jaśniejsza. Co ważne, nie ma efektu, jaki towarzyszy czasem wnętrzom białym – sterylności i chłodu. Jasnobeżowe płytki ceramiczne tworzą tło neutralne i ponadczasowe lecz ciepłe w odbiorze i przytulne. Ciekawy efekt dają połączenia płytek gładkich, matowych lub błyszczących, ze strukturalnymi.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH