Beżowa stylizacja szlachetnego kamienia - płytki ceramiczne Marvel firmy Atlas Concorde. Fot. Atlas Concorde.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Beżowa stylizacja szlachetnego kamienia - płytki ceramiczne Marvel firmy Atlas Concorde. Fot. Atlas Concorde.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
04 sty 2016 08:30

Beżowe płytki do łazienek. To będzie trendy w 2016 roku

Łazienka wykończona beżowymi płytkami będzie modna latami. Najmodniejsze są odcienie przypominające tkaniny, kamień, drewno.

Kolor beżowy nie wychodzi z mody, ale ma też minus. W nadmiarze może nużyć. Dlatego styliści podpowiadają, by łączyć różne formaty płytek i wprowadzać dekory. Wzory mogą być delikatne, np. stylizowane na naturalny kamień, albo odważne, np. ze strukturą typu 3D czy w kwiaty.

W wydaniu subtelnym na rok 2016 lansowane są zwłaszcza stylizacje tkanin. Powierzchnia takich płytek wygląda jak jedwab, płótno, czy nawet haftowany arras.

Na topie jest wzór patchworku. Jak na prawdziwym, ręcznie uszytym patchworku każda płytka może mieć inny kolor i wzór. W wersji beżowej można się ograniczyć tylko do tego koloru. Ciekawy efekt można tez osiągnąć wykańczając część ścian w kolorze beżowej, a pozostałe – w innym.

Moda sprzyja niestandardowym rozwiązaniom. W tonacji beżowej można nawet łączyć różne wzory ze sobą. Wspólny mianownik to właśnie beż? A co na podłogę? Na przykład płytki ceramiczne do złudzenia naśladujące deski, w ciepłym, beżowym odcieniu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH