Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Tylko biel i złoto to propozycja aranżacji łazienki w stylu minimalistycznym, z wyraźny ukłonem w stronę pałacowego przepychu, jednak z umiarem i nowoczesnym sznytem. Projekt: Piotr Stanisz. Fot. Bartosz Jarosz.

Tylko biel i złoto to propozycja aranżacji łazienki w stylu minimalistycznym, z wyraźny ukłonem w stronę pałacowego przepychu, jednak z umiarem i nowoczesnym sznytem. Projekt: Piotr Stanisz. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 05 lut 2015 14:35 (aktualizacja: 16 lut 2015 08:34)

Biała łazienka. Tak modnie ją urządzisz

Nie trzeba wiele, aby urządzić nowoczesną, modną i elegancką łazienkę. Białe okładziny to ponadczasowa baza i wybór na lata. Wystarczy dobrać dodatki, które podkreślą styl wnętrza.

Biel to sprawdzony patent na aranżację, która przetrwa próbę czasu i zachowa efektowny wygląd przez lata. Łazienka urządzona w bieli będzie zawsze modna i elegancka. Biel sprawdza się zarówno w małych jak i dużych pomieszczeniach. Optycznie powiększa i rozjaśnia wnętrza. Podkreśla ich relaksacyjny klimat. 

Wybierając białe płytki na ściany i podłogi oraz białe meble i wyposażenie możemy być pewni, że uda nam się urządzić wnętrze, które zaspokoi gusta wszystkich domowników. O tym jaki będzie miało styl i charakter decydują formy ceramiki, rodzaj oświetlenia oraz dodatki i materiały, które uzupełnią aranżację. 

Białą łazienkę możemy ożywić kolorem dodając do kompozycji okładzin kolorową mozaikę lub fototapetą z barwnym motywem. Energię zapewnią wnętrzu także baterie z kolorowymi kurkami, czy dodatki (ręczniki, akcesoria).

Biała łazienka będzie elegancka, gdy zaplanujemy kamienne blaty i obudowy, albo dodamy biżuteryjne żyrandole.

Aby wnętrze nie sprawiało wrażenia chłodnego można wprowadzić do aranżacji drewno lub jego dekory - na meblach, obudowach. Z kolei na fragmenty ścian czy podłogę jako materiał uzupełniający wybrać płytki imitujące deski.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA