All In White to białe płytki ceramiczne z modną fakturą, dostępne w ofercie marki Tubądzin. Fot. Tubądzin.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

All In White to białe płytki ceramiczne z modną fakturą, dostępne w ofercie marki Tubądzin. Fot. Tubądzin.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Judyta Kokoszkiewicz
23 wrz 2015 13:39

Białe płytki – 12 modnych kolekcji do łazienki

Wybierając okładziny ścian, warto postawić na te w modnym i uniwersalnym kolorze. Białe płytki to świetne tło dla modnego wyposażenia w każdym stylu.

Bogata oferta producentów płytek ceramicznych daje nam szeroki wybór – białe okładziny możemy kupić w wielu wariantach. Niektóre z nich do złudzenia przypominają klimatyczne cegły (są idealne np. do łazienki w stylu loft), inne mają fakturowane powierzchnie lub nietypowe kształty (np. sześcioboków). Do łazienki możemy też kupić białe płytki z połyskiem lub w macie. W zależności od potrzeb naszej aranżacji dobierzemy też ciekawe dekory – np. nadruki z motywem roślinnym, geometrycznym lub miejskim.

Zaletą jasnych okładzin jest możliwość dodania małej łazience nieco przestrzeni – biel to idealny kolor do wnętrza o małym metrażu. Gdy wybierzemy białe płytki w połysku, łazienka stanie się wizualnie powiększona. W lśniących powierzchniach, niczym w lustrzanych taflach będą się obijać elementy wyposażenia łazienki. 

Płytki ceramiczne to okładziny nie tylko uniwersalne (można ja układać w każdej strefie łazienki) i trwałe, ale również ponadczasowe. Jeśli postawimy na te w kolorze białym, możemy mieć pewność, że przez długie lata nie wyjdą z mody. Kiedy odcień nam się opatrzy, z łatwością zmienimy klimat aranżacji, wprowadzając dodatki i akcesoria w żywych kolorach czerwieni, pomarańczy lub zieleni. Biała łazienka będzie się wydawać bardziej przytulna i ciepła w odbiorze.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH