Jak biały marmur - płytki ceramiczne Infinity firmy Fondovalle. Fot. Fondovalle.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Jak biały marmur - płytki ceramiczne Infinity firmy Fondovalle. Fot. Fondovalle.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
14 sty 2016 08:29

Białe płytki. 15 pięknych kolekcji do łazienek

Czy inwestować w biel? Zdecydowanie tak! Białe płytki ceramiczne to wybór na lata. Bo pasuje do jasnych łazienek, które tak polubiliśmy.

Warto pamiętać, że kolor biały jest uniwersalny i ponadczasowy. Może być w odcieniach ciepłych i zimnych, w wykończeniach połyskujących, matowych, fakturowanych. W każdym zestawieniu ma moc wizualnego powiększania wnętrz. Białe pomieszczenia wydają się bardziej czyste i uporządkowane.

Do białych płytek ceramicznych można oczywiście wybrać meble w tym samym odcieniu albo dowolnym innym kolorze. Do bieli pasuje wszystko, także drewno i dodatki w mocnych kolorach, np. czerwonym, zielonym, czarnym, zielonym.

Bardzo ciekawie wyglądają połączenia płytek ceramicznych gładkich oraz fakturowanych. Aby efekt był elegancki, a płytki pasowały do siebie, zawsze trzeba wybierać je z tej samej kolekcji.

A co z efektem sterylności w łazienkach? Biel nie musi go kreować. Wystarczy wybrać białe płytki ceramiczne z fakturami, które sprawią, że łazienka stanie się przytulna.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • monika.grzelaz, 2016-01-23 09:40:47

    świetna podłoga, na prawdę to mi się podoba. Ciekawe jak wyglądałoby takie połączenie z deską, bo drewno też świetnie spisuje się w łazience.

POLECAMY W SERWISACH