Marka Opoczno proponuje Geometric Game czyli zabawę w geometrię: białe płytki bazowe mają fakturę 3D z wzorem opartym ma kształcie  trójkąta. Fot. Opoczno.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Marka Opoczno proponuje Geometric Game czyli zabawę w geometrię: białe płytki bazowe mają fakturę 3D z wzorem opartym ma kształcie trójkąta. Fot. Opoczno.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
01 paź 2014 10:04

Białe płytki do łazienki. 15 pięknych kolekcji

Białe płytki do łazienki to zawsze trafny wybór. Powiększą małe wnętrze, a większemu zapewnią elegancki wygląd.

Uniwersalne, eleganckie, zawsze modne i pasują do wnętrz w każdym stylu. Białe płytki są niezawodne. Dla urządzających dają gwarancję, że łazienka będzie zawsze świeża, jasna i elegancka. 

Białe płytki to także doskonały wybór do małej łazienki. Powiększają optycznie przestrzeń, a ich szkliwiona powierzchnia dodatkowo odbija światło, dzięki czemu wnętrze wygląda na jasne i bardziej przestronne.

Aktualna oferta producentów płytek daje wprost nieograniczony wybór kolekcji z białymi płytkami bazowymi. Możemy nimi wykończyć zarówno ściany jak i podłogi. Poza gładkimi, do wyboru mamy płytki o powierzchni z widoczna i wyczuwalną fakturą, a hitem są płytki o powierzchni 3D. Ich trójwymiarowa powierzchnia sama w sobie jest wyjątkową dekoracją. A jeżeli chcemy nieco ożywić białe okładziny wystarczy skorzystać z bogatej oferty płytek dekoracyjnych.

Białe kafle można zestawić z dowolnym kolorem i wzorem płytek dekoracyjnych. Do łazienki w stylu glamour najlepiej wybrać kwiatowe dekory, których wybór może wprost przyprawić o zawrót głowy. Białymi płytkami można wykończyć także łazienkę w stylu rustykalnym, a białą glazurę zestawić z płytkami imitującymi deski. W łazience w stylu nowoczesnym albo loft sprawdzi się kompozycja białych i czarnych albo białych i szarych płytek.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • gość, 2014-11-13 09:52:19

    Pierwsze są śliczne! Całość bardzo przytulna choć minimalistyczna.

POLECAMY W SERWISACH