Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Płytki Infinity Fondovalle imitują wzór marmuru. Fot. Fondovalle.

Płytki Infinity Fondovalle imitują wzór marmuru. Fot. Fondovalle.
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 09 lut 2015 10:46 (aktualizacja: 20 lut 2015 08:31)

Białe płytki do łazienki. Zobacz jakie są piękne!

Białe płytki to pomysł na okładziny do łazienki nowoczesnej, klasycznej czy glamour. Możemy przebierać w imitacjach kamienia naturalnego, formatach kafli i cegieł oraz propozycjach z trójwymiarową powierzchnią.

Białe płytki do łazienki wybieramy chętnie. To okładzina, która nigdy nie wyjdzie z modny. A najnowsze propozycje zaskakują formatami, sposobem wykończenia powierzchni, fakturą i elementami uzupełniającymi kolekcję.

Zwolennicy stylu klasycznego mogą wybierać płytki o rysunku białego marmuru. Kolekcja naśladujące kamień naturalny sprawdzą się świetni w przestronnych salonach kąpielowych i łazienkach urządzonych tradycyjnie.

Ponieważ błyszczące powierzchnie świetnie odbijają światło, płytki szkliwione to dobry wybór zwłaszcza do małych łazienek. 

Motyw kwiatowe subtelnie migoczące na powierzchni płytek dekoracyjnych zadowolą z kolei miłośników łazienek w stylu glamour. Jednym słowem łazienki wykończone białymi okładzinami wcale nie muszą być do złudzenia podobne. A kto jeszcze nie jest przekonany o tym jak różne mogą być kolekcje białych płytek niech koniecznie obejrzy naszą galerię zdjęć. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA