Propozycja marki Peronda: seria +360 Metropolitan. Białe płytki imitujące marmur uzupełnia połyskująca mozaika. Fot. Peronda.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Propozycja marki Peronda: seria +360 Metropolitan. Białe płytki imitujące marmur uzupełnia połyskująca mozaika. Fot. Peronda.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
27 lut 2015 10:35

Białe płytki do łazienki – zobacz nowości z targów Cevisama 2015

Targi Cevisama w hiszpańskiej Walencji - jedna z największych wystaw w branży płytek ceramicznych - w tym roku odbyła się już po raz 33. W dniach od 9-13 lutego swoją ofertę prezentowały 682 firmy z całego świata. Oto nowości do łazienki.

Na targi Cevisama w Hiszpanii co roku zjeżdżają najwięksi producenci płytek ceramicznych z całego świata. Najliczniejszą grupę stanowią oczywiści potentaci tej branży, czyli producenci z Włoch, Hiszpanii, Włoch czy Portugalii. W tym roku wystawcy (oprócz producentów płytek, kamienia naturalnego, glazury, to także firmy specjalizujące się w narzędziach dla glazurników czy komponentów do produkcji płytek) reprezentowali łącznie 38 krajów, w tym Polskę.

Na powierzchni wystawienniczej liczącej ok. 100 tys. metrów kwadratowych swoją ofertę, w tym liczne nowości, pokazało 682 producentów. Tak duża impreza, to nie tylko okazja do zaprezentowania nowych kolekcji, ale także miejsce gdzie kształtują się nowe trendy oraz modna na najbliższe sezony. Od lat niezmienną popularnością w płytkarskiej modzie cieszy się biel, i białych płytek oczywiście nie zabrakło na tegorocznej Cevisamie.

Białe płytki  na sezon 2015/2016 to przede wszystkim płytki strukturalne, z ciekawą fakturą na powierzchni, a nawet trójwymiarowym wzorem. Obowiązują też w aktualnej modzie imitacje kamienie naturalnego - głównie marmuru. Modne są patchworkowe dekory - nawet w wersji jednokolorowej ze strukturą, a absolutną nowością jest heksagonalny format. Producenci lasują także połączenie bieli z intensywnymi kolorami, głownie błękitem czy granatem. W segmencie dekorów niewątpliwą popularnością będą cieszyły  się paski i prążki. 

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH