Fot. Tacophile.

Zobacz galerię [19 zdjęć]

Fot. Tacophile.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
14 maj 2014 09:55

Czarno-biała łazienka. Pomysł na eleganckie wnętrze

Czarno - białe zestawienie to pomysł idealny dla osób lubiących silne kontrasty, ceniących elegancję oraz proste i praktyczne rozwiązania.

Czerń i biel to barwy neutralne, które doskonale czują się we własnym towarzystwie. Takie połączenie zawsze się wybroni i jest jednym z najprostszych do zaaranżowania dobrego wnętrza. Kolory można łączyć w różnych proporcjach, w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać. Przewaga czerni spowoduje, że pomieszczenie będzie tajemnicze, intrygujące, ale również ciemne. Świetnie się sprawdzi w łazienkach gościnnych, w których możemy pozwolić sobie na ekstrawagancję i nie przejmować się wrażeniem mniejszej przestrzeni.

Biel jako barwa dominująca wprowadzi wrażenie świetlistości i przestrzenności. Można ją zastosować praktycznie wszędzie. Świetnie się sprawdzi na wszystkich powierzchniach ściennych, suficie, podłodze jak i w dodatkach dekoracyjnych, oprawach oświetleniowych czy meblach. Oczywistym jest, że to również kolor najbardziej popularny wśród urządzeń sanitarnych, dlatego ich wybór jest tak ogromny.

Czarno-białe wnętrza są niezwykle eleganckie i ponadczasowe. To zestawienie można zastosować praktycznie do każdej stylistyki, zarówno klasycznej jak i tej bardzo nowoczesnej i minimalistycznej.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • gość, 2014-05-15 09:29:11

    odważnie! :)

POLECAMY W SERWISACH