Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja Coraline/Cora Ceramiki Paradyż to łagodność i urok naturalnego marmuru. Błyszczące płytki ścienne gładkie, z delikatną strukturą lub w beżowe pasy. Uzupełnienie stanowi płytka podłogowa o delikatnej, satynowej powierzchni oraz dekoracyjny panel Coraline Róże lub Tulipany. Fot. Paradyż

Kolekcja Coraline/Cora Ceramiki Paradyż to łagodność i urok naturalnego marmuru. Błyszczące płytki ścienne gładkie, z delikatną strukturą lub w beżowe pasy. Uzupełnienie stanowi płytka podłogowa o delikatnej, satynowej powierzchni oraz dekoracyjny panel Coraline Róże lub Tulipany. Fot. Paradyż
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 01 wrz 2014 11:46 (aktualizacja: 05 wrz 2014 09:07)

Łazienka w beżach i brązach. Zobacz 15 kolekcji płytek ceramicznych

Beże i brązy kochamy wszyscy. Te uniwersalne kolory są zawsze modne i eleganckie. Tworzą subtelne tło dla dekoracji, ocieplają wnętrze i budują miłą, ciepłą atmosferę.  
Podobają się paniom i panom, młodym i bardziej dojrzałym użytkownikom łazienek.

Panie kochają róż, panowie odcienie szarości, a beże i brązy - po prostu wszyscy. Płytki w odcieniach kremu, beżu i brązy stanowią podstawę oferty wszystkich producentów. Nie tylko włoskich i hiszpańskich potentatów branży ceramicznej, ale także naszych rodzimych producentów. To zarówno bestsellery znajdujące się od kilku sezonów w katalogach,jak również absolutne nowości. 

Większość proponowanych kolekcji w odcieniach beżów i brązów  tworzą płytki o powierzchni imitującej kamień naturalny. Wzór marmuru, trawertynu, a nawet onyksu pięknie zdobni płytkę nadając jej naturalny wygląd, a także zapewnia modny charakter na lata.  

Łazienka z okładzinami ściennymi w kolorze écru, kremu czy piaskowym będzie sprawiać wrażenie jasnej, przestronnej, wypełnionej aurą świeżości. Te kolory zapewnią też miłą i pogodną atmosferę. Aby wnętrze nie wydawało się monotonne warto przełamać kremową powierzchnię płytkami nieco ciemniejszymi, w kolorze brązowym. Ciemnym jak espresso lub nieco bardziej łagodnym - jak mocca. Ciemniejszy akcent możemy położyć w  takich miejscach jak obudowa wanny czy podtynkowego stelaża, lub we wnęce prysznicowej. W ten sposób zaznaczymy też różne strefy łazienki.

Bogate kolekcje płytek ceramicznych dają też możliwość stworzenia aranżacji niepowtarzalnej. Takiej, która podkreśli indywidualny charakter wnętrza oraz jego użytkowników. W beżowo-brązowej scenerii możemy wyczarować dowolny klimat i nadać aranżacji ulubiony styl. Wystarczy wybrać płytki dekoracyjne, które stanowią uzupełnienie każdej kolekcji ceramicznej. Do najczęściej proponowanych należą dekory z motywem kwiatowym. Ale możemy wybrać też bardziej awangardowe wzory geometryczne. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA