Kolekcja Venatello. Fot. Grupa Tubądzin

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Kolekcja Venatello. Fot. Grupa Tubądzin
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
22 wrz 2016 13:03

Łazienka w kamieniu. Zobacz nową kolekcję płytek

Trawertyn, to osadowa skała, która stała się inspiracją do stworzenia nowej kolekcji Grupy Tubądzin – Venatello. Jest ona ukłonem w stronę natury kamienia i próbą jego jak najwierniejszego odzwierciedlenia.

Wykorzystanie w pomieszczeniu płytek z najnowszej kolekcji firmy, pozwoli stworzyć eleganckie wnętrze o niecodziennym, luksusowym wyglądzie.

Wnętrze inspirowane kamieniem, przyciąga uwagę swoją ekspresją. Ciepłe, stonowane kolory, ale też klasyczna czerń oraz złoto, przywodzą na myśl, monumentalne budowle oraz kamienne posągi z czasów starożytnego Egiptu. Zastosowanie w łazience płytek ceramicznych w ciepłych odcieniach beżu i brązu stworzy pomieszczenie nowoczesne, ale też bardzo przytulne.

Podstawą kolekcji Venatello, która powstała w nowym formacie 30x75 cm, są płytki ścienne z połyskiem. Dominującym kolorem jest beż, delikatnie przełamany szarością. Szeroka szklana listwa w ciemnym, głębokim brązie, imituje naturalny fornir drewna i dodaje kolekcji elegancji.

Drugim akcentem ożywiającym stonowaną kolekcję i wprowadzającym nutkę nowoczesności jest szklana listwa mozaikowa. Złożona jest z kawałków błyszczącego i matowego szkła, dzięki czemu uzyskujemy ciekawy efekt gry światła. Kolekcja pozwala na zaaranżowanie ciepłego wnętrza w bardzo klasycznym stylu z odwołaniem do natury.

Dodanie do pomieszczenia akcesoriów w kolorze głębokiego brązu, czerni lub złota dodatkowo podkreśli naturalny charakter kolekcji Venatello.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH