Fot. Decobizz

Zobacz galerię [25 zdjęć]

Fot. Decobizz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
17 marz 2014 05:15

Łazienka w kolorze. Zielone wnętrza wciąż na topie

Kolor zielony koi zmysły, wpływa odprężająco. Łazienka to miejsce, w którym chętnie się relaksujemy, dlatego dobrym pomysłem jest wprowadzenie do pomieszczenia motywów w tej barwie.

Jeśli lubisz zdecydowane rozwiązania możesz wybrać kolekcję płytek ceramicznych w odcieniach zieleni. Dzięki temu uzyskasz bardzo charakterystyczne wnętrze o zdecydowanym klimacie. Jeżeli jednak wolisz postąpić bardziej zachowawczo, zdecyduj się na barwne dodatki. Może być to blat pod umywalką, albo fronty szafek czy chociażby ręczniki i akcesoria toaletowe.

Zieleń kojarzy się z przyrodą i świeżością, dlatego dobrze poczujesz się w jej otoczeniu. Pamiętaj, że każda barwa ma swoje odcienie: zimne i ciepłe. Zimne i stonowane dodadzą wnętrzu elegancji i harmonii. Ciepłe i nasycone mocno ożywią i wprowadzą dynamikę kompozycyjną. Z zielenią świetnie komponują się szarości, żółcienie i biel. Uważaj na mocne kontrasty. Jeśli chcesz wprowadzić np. czerwień, dodaj ją na zasadzie małego akcentu. Nie bój się kolorów, tylko pamiętaj by nie przesadzić z ilością odcieni.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • gość, 2014-03-17 09:17:14

    zielono mi :)

POLECAMY W SERWISACH