Klimat SPA zapewniają łazience rośliny zielone umieszczone w specjalnie zaprojektowanych i wykonanych  z kamienia donicach. Proj. Karolina Łuczyńska. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Klimat SPA zapewniają łazience rośliny zielone umieszczone w specjalnie zaprojektowanych i wykonanych z kamienia donicach. Proj. Karolina Łuczyńska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
18 sie 2015 09:10

Łazienki w beżach i brązach – tak urządzisz domowe SPA

Drewno egzotyczne w połączeniu z naturalnym kamieniem w jasnych barwach pozwoli stworzyć łazienkę rodem z salonu SPA.

W poszukiwaniu odpoczynku oraz scenerii sprzyjającej wyciszeniu i odprężeniu  wyjeżdżamy na wakacje: egzotyczne wyspy, ciepły klimat, szum morza - wszytko to służy wyciszeniu i naładowaniu baterii przed powrotem do pracy. Nie zawsze jednak możemy pozwolić sobie na dalekie wyjazdy, czy nawet weekendowy wypad do SPA. Wówczas idealne miejsce do odpoczynku może zapewnić nam własna łazienka. Pod warunkiem, że urządzimy ją jak domowe SPA.

Oto kilka przykładowych łazienek w stylu SPA z polskich domów, zrealizowanych według projektu architektów. Zobaczcie pomysły na łazienki, w których można odpoczywać jak w prawdziwym salonie odnowy.

Relaksowi, odpoczynkowi, wyciszeniu sprzyja naturalna aranżacja. Aby stworzyć scenerię odpowiednią dla odpoczynku i odnowy potrzeba odpowiednich materiałów, barw i dodatków. Aby Wnętrz w stylu SPA cechuje przede wszystkim naturalność. Dlatego wybierając materiały sięgajmy po kamień (np. łupek, wapień, piaskowiec) i drewno, najlepiej egzotyczne (teak, merbau, palisander). To idealny duet do wykonania okładzin ścian i podłóg w salonie kąpielowym w klimacie SPA. Ważną rolę odgrywają też żywe rośliny zielone, w otoczeniu których łatwiej zregenerować siły.

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Kwiatowa panienka, 2017-11-06 16:30:46

    Ten produkt stwarza cudowny klimat w łazience <3

POLECAMY W SERWISACH