Trendy w łazience 2018 – powrót małych płytek. Fot. Raw Decor

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Trendy w łazience 2018 – powrót małych płytek. Fot. Raw Decor
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
22 sty 2018 15:04

Łazienkowe trendy 2018 – powrót małych płytek

Wyparte wcześniej ze światowych trendów przez płytki wielkoformatowe, mozaiki ceramiczne wracają do wnętrz z wielką klasą.

Dekoracyjna, artystyczna forma, wykonana z niewielkich elementów, jest popularnym nurtem w aranżacji łazienki. Jako baza w wystroju zawsze się sprawdza zarówno w małej powierzchni jak i salonie kąpielowym.

Polska marka Raw Decor oferuje swoim klientom duży wybór spośród kolekcji i kolorów, które sprawiają łatwość w dopasowaniu do każdego stylu. W swojej ofercie marka może wyróżnić m.in. kolekcje takie jak: modne Heksagony, inspirowane naturą Flabellum, skandynawskie Mini Jodełki czy klasyczne Arabeski w szerokiej gamie kolorystycznej oraz wersji matowej i szkliwionej.
Mozaiki Raw Decor w aranżacji łazienki świetnie prezentują się jako dekor nie tylko na ścianie bądź podłodze. Sprawdza się również w roli okładzin różnych powierzchni np. ścianek kabin prysznicowych jak i do pokrycia okrągłych czy półokrągłych wanien.

Zaaranżowanie przestrzeni łazienki stanowi nie lada wyzwanie, jednak kolekcje, kolory i faktury jakie oferuje Raw Decor pozwalają stworzyć ład i harmonię we wnętrzu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH