Fot. Home Trends.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Fot. Home Trends.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
27 sty 2014 05:58

Łazienkowy white power w stylu retro

Klasyczna, elegancka, ponadczasowa. Biel to neutralny kolor, do którego dopasować można każdy inny. Jednak solo prezentuje się niezwykle wytwornie.

Biel jest kolorem wciąż powracającym do mody. Echo przeszłości często powstrzymuje ludzi do stosowania jej we wnętrzach, standardowo na biało maluje się wyłącznie sufity. Królują beże i brązy, które są bardzo naturalnymi odcieniami w naszym otoczeniu i dlatego tak chętnie je wybieramy.

Warto jednak przekonać się o niewątpliwej urodzie białych wnętrz. Żaden inny kolor nie nadaje przestrzeni takiej świetlistości i elegancji. Poza tym w dowolnym momencie można zmienić charakter pomieszczenia poprzez zastosowanie barwnych dodatków dekoracyjnych.

Biel nie jest nudna, można ją zróżnicować bawiąc się fakturami materiałów wykończeniowych. Światło inaczej załamuje się na chropowatej cegle, a zupełnie inne odbicie dostrzeżemy na powierzchniach polerowanych. W ten sposób powstają subtelne kontrasty wprowadzające ciekawe efekty wizualne. Te drobne zabiegi dodają smaku i wytworności. Dołóżmy do tego puchaty dywanik, czy pięknie zdobioną drewnianą ramę, a oszołomiający efekt murowany!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH