CEMENTINE to płytki imitujące beton. Zdobią je wzory łączącymi motywy florystyczne i geometryczne, które stanowią interpretację tradycyjnych, włoskich dekoracji. Fot. Keope Ceramiche

Zobacz galerię [10 zdjęć]

CEMENTINE to płytki imitujące beton. Zdobią je wzory łączącymi motywy florystyczne i geometryczne, które stanowią interpretację tradycyjnych, włoskich dekoracji. Fot. Keope Ceramiche
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 cze 2017 09:36

Modna łazienka: zobacz 10 kolekcji płytek

Najmodniejsze obecnie płytki do łazienki to te w stylistyce loft, a wśród nich imitacje betonu, kamienia, naturalnego oraz supermodny format heksagonów.

Styl loft oraz  industrialny przeżywają obecnie swój rozkwit. Z wielkich, pofabrycznych budynków, trafił do mniejszych przestrzeni - nowoczesnych biur i mieszkań. Betonowe ściany i podłogi stały się znakiem naszych czasów - wciąż w biegu, wciąż „under construction”, wyrażamy w ten sposób zgodę na niedoskonałość i pozorną niedbałość. W rzeczywistości stawiając nacisk na to, co prawdziwe, to, co jest istotą i kwintesencją życia w mieście. Chłodny szary odcień, matowa, chropowata powierzchnia i nieregularne desenie – podłoga imitująca surowy, przecierany beton, także w salonie będzie prezentować się wyjątkowo. 

Podłoga i ściany w szarym odcieniu betonu znakomicie komponują się z innymi odcieniami szarości lub bieli, zachowując przy tym swój minimalistyczny, industrialny charakter. Pięknie wyglądają z intensywnie wybarwionymi ścianami lub dodatkami, które kontrastują z monotonią szarości. W zestawieniu z przedmiotami będącymi klasyką światowego designu lub sztuki współczesnej, tworzą zaskakujące i szalenie modne kompozycje.

Płytki odwzorowujące beton doskonale sprawdzają się jako podłoga o surowym wyglądzie, jak również pozwalają niekonwencjonalnie zaaranżować ścianę, na której można z nich stworzyć imitację betonowych płyt.

Źródło: Cersanit

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH