Kolekcja Form Jest połączeniem najmodniejszych trendów dekoratorskich z klasyką, która nigdy nie wyjdzie z mody. Fot. Ceramstic

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Kolekcja Form Jest połączeniem najmodniejszych trendów dekoratorskich z klasyką, która nigdy nie wyjdzie z mody. Fot. Ceramstic
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
17 paź 2016 09:56

Modne płytki ceramiczne. Nowa kolekcja w bieli i czerni

O tym, że biel i czerń to połączenie eleganckie i ponadczasowe nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Ten nieśmiertelny duet sprawdzi się zarówno w ultranowoczesnej, jak i nieco bardziej klasycznej aranżacji.

Decydując się na monochromatyczne wnętrze warto szukać rozwiązań, które pozwolą uniknąć nudy i oczywistości. Odpowiedzią są niebanalne struktury, które dodadzą aranżacji dynamizmu i oryginalności.

Kolekcja Form marki Ceramstic to odpowiedź na oczekiwania nawet najbardziej wymagających wielbicieli designu. Jest połączeniem najmodniejszych trendów dekoratorskich z klasyką, która nigdy nie wyjdzie z mody.

Powierzchnia dekorów przywodzi na myśl geometryczne diamenty obsypane drobnymi kryształkami cukru. Całość wykończona jest w modnym macie. Geometria, struktura i efektowny format 90x30 cm to kwintesencja najgorętszych trendów w świecie ceramiki. Dekory Form Space stanowią idealne dopełnienie gładkich płytek bazowych.

Dossier produktu:

Form White, glazura 90x30 cm, cena: ok. 150 zł brutto/m2
Form Space White, glazura 90x30 cm, cena: ok. 150 zł brutto/m2
Form Space Black, glazura 90x30 cm, cena: ok. 150 zł brutto/m2

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • sylwix, 2016-10-26 09:31:35

    Bardzo ciekawa propozycja - prosta i nowoczesna. Same płytki dają fajny efekt, chętnie widziałabym taką łazienkę u siebie. Mimo prostoty jest kobieca.

POLECAMY W SERWISACH