Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Kolekcja Form Jest połączeniem najmodniejszych trendów dekoratorskich z klasyką, która nigdy nie wyjdzie z mody. Fot. Ceramstic

Kolekcja Form Jest połączeniem najmodniejszych trendów dekoratorskich z klasyką, która nigdy nie wyjdzie z mody. Fot. Ceramstic
  • Autor: Katarzyna Masłowska
  • 17 paź 2016 09:56 (aktualizacja: 17 paź 2016 11:02)

Modne płytki ceramiczne. Nowa kolekcja w bieli i czerni

O tym, że biel i czerń to połączenie eleganckie i ponadczasowe nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Ten nieśmiertelny duet sprawdzi się zarówno w ultranowoczesnej, jak i nieco bardziej klasycznej aranżacji.

Decydując się na monochromatyczne wnętrze warto szukać rozwiązań, które pozwolą uniknąć nudy i oczywistości. Odpowiedzią są niebanalne struktury, które dodadzą aranżacji dynamizmu i oryginalności.

Kolekcja Form marki Ceramstic to odpowiedź na oczekiwania nawet najbardziej wymagających wielbicieli designu. Jest połączeniem najmodniejszych trendów dekoratorskich z klasyką, która nigdy nie wyjdzie z mody.

Powierzchnia dekorów przywodzi na myśl geometryczne diamenty obsypane drobnymi kryształkami cukru. Całość wykończona jest w modnym macie. Geometria, struktura i efektowny format 90x30 cm to kwintesencja najgorętszych trendów w świecie ceramiki. Dekory Form Space stanowią idealne dopełnienie gładkich płytek bazowych.

Dossier produktu:

Form White, glazura 90x30 cm, cena: ok. 150 zł brutto/m2
Form Space White, glazura 90x30 cm, cena: ok. 150 zł brutto/m2
Form Space Black, glazura 90x30 cm, cena: ok. 150 zł brutto/m2

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA