Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Pasy kolorowych płytek wyróżniają strefę prysznica. Proj. Katarzyna Kiełek, Agnieszka Komorowska-Różycka. Fot. Bartosz Jarosz.

  • Autor: www.lazienka.pl
  • 31 marz 2016 13:13 (aktualizacja: 31 marz 2016 13:24)

Modne pomysły architektów na kolorową łazienkę

Aranżacja łazienki wcale nie musi kojarzyć się jedynie z ponadczasową bielą, beżami lub szarością. Projektanci wnętrz podpowiadają, jak urządzić ją w żywych kolorach.

Kolorowa łazienka może być wnętrzem dedykowanym dla dzieci, choć nie tylko. Coraz częściej inwestorzy życzą sobie, aby ich wnętrze było bardziej dynamiczne i wesołe w odbiorze. Aby taki aranżacyjny efekt osiągnąć, architekci proponują kolorowe fototapety lub płytki ceramiczne w żywych barwach.

Bardziej słoneczną, radosną atmosferę wprowadzą odcienie żółtego, pomarańczowego oraz czerwieni. Ciekawym pomysłem na ożywienie wnętrza będą też dodatki i akcesoria łazienkowe w kolorze zieleni – z pewnością wprowadzą wiosenny nastrój do łazienki. Klimat świeżości zapewnią natomiast dekoracje w kolorze niebieskim – ten chłodny kolor w połączeniu z bielą sprawi, że łazienka stanie się przyjemnym miejscem do wypoczynku.

Zobacz wszystkie pomysły architektów na kolorową łazienkę

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA