Biel zdominowała przestrzeń łazienki nie czyniąc
jej jednak monochromatyczną i nudną. Kryształowy żyrandol, srebrne detale oraz
niezwykle ozdobna tapeta stworzyły klimat ekskluzywnego salonu kąpielowego. Projekt Magdalena Smyk. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

Biel zdominowała przestrzeń łazienki nie czyniąc jej jednak monochromatyczną i nudną. Kryształowy żyrandol, srebrne detale oraz niezwykle ozdobna tapeta stworzyły klimat ekskluzywnego salonu kąpielowego. Projekt Magdalena Smyk. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Urszula Tatur
04 sie 2014 12:43

Nowoczesna biała łazienka. Zobacz, jak ją urządzić

Biała łazienka to nie tylko czyste, spokojne i niezwykle eleganckie wnętrze. To także spore wyzwanie aranżacyjne. Jak poradzić sobie z bielą? Obejrzycie naszą galerię.

Biel jest kolorem czystym, świeżym i lekkim. Zastosowana w łazience pozwoli stworzyć wnętrze stonowane, sprzyjające relaksowi, a przede wszystkim bardzo eleganckie. Stanowi ona doskonałe tło dla każdej aranżacji. Doskonale komponuje się zarówno z kolorami, jak i z drewnem czy kamieniem.

Także sama w sobie jest dość kuszącą propozycją na wykończenie całej przestrzeni pomieszczenia. Jednak w tym ostatni przypadku należy uważać, by z bielą nie przesadzić. Urządzając wnętrze skąpane w bieli łatwo bowiem popaść w aranżacyjną nudę, stagnację wręcz monotonię. Jeżeli więc planujecie właśnie remont swojej łazienki bądź też urządzacie swój nowo zakupiony salonik kąpielowy i koniecznie chcecie mieć tak modne białe wnętrze, koniecznie zobaczcie naszą galerię. Specjalnie dla Was wybraliśmy łazienki, które od stóp do głów zostały ubrane w biel, zachowując przy tym tak potrzebną w tego rodzaju wnętrzach energię i dynamikę. Wszystkie one zaprojektowane zostały przez rodzimych architektów i projektantów wnętrz.

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • ewka_so, 2014-08-09 23:48:52

    Biel daje wrażenie nie tyle sterylności, co wytworności - bardzo podobają mi się takie wnętrza.

POLECAMY W SERWISACH