Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Płytki z kolekcji Domus utrzymane w tonacji drewna. W kolekcji dodatków znajdziemy płytki z kwiatami i geometrycznymi wzorami. Fot. Ceramika Paradyż.

Płytki z kolekcji Domus utrzymane w tonacji drewna. W kolekcji dodatków znajdziemy płytki z kwiatami i geometrycznymi wzorami. Fot. Ceramika Paradyż.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 11 cze 2015 10:24 (aktualizacja: 15 cze 2015 09:32)

Płytki do łazienki. Kolekcje inspirowane drewnem

Płytki, wiernie imitujące drewno, nadadzą łazience wyjątkowy charakter. Doskonale sprawdzą się zarówno na ścianie, jak i na podłodze. Bo kolekcja dostępne obecnie na rynku dają ogromne możliwości aranżacyjne.

Drewno wprowadza do wnętrz spokój i tworzy ciepłą, przytulną atmosferę. I właśnie dlatego tak chętnie sięgamy zarówno po same drewno, jak i po materiały, które wiernie je odwzorowują.

Kolekcje płytek inspirowane naturą cieszą się ogromną popularnością. Płytki dokładnie odwzorowują kolorystykę, rysunek słojów i fakturę drewna. Bogata oferta producentów sprawia, że dostępne są dowolne wzory, faktury i kolor płytek, dzięki czemu doskonale sprawdzą się we wnętrzu zaprojektowanym w każdym stylu. W łazienkach dobrze prezentują się płytki o wymiarach zbliżonych do standardowych desek. 

Drewnopodobne płytki wydobywają biel ceramiki, dobrze komponują się z jasną paleta kolorów. Decydując się na takie zestawienie stworzymy modną, elegancką i ponadczasową łazienkę o łagodnej, przytulnej atmosferze.

Płytki drewnopodobne są ciekawą alternatywą dla naturalnego drewna. Tak jak wszystkie płytki ceramiczne są praktyczne i łatwe do utrzymania w czystości. 

WASZE KOMENTARZE (3) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA