Płytki do łazienki - trendy z Cevisama 2017. Fot. Ibero Ceramica

Zobacz galerię [25 zdjęć]

Płytki do łazienki - trendy z Cevisama 2017. Fot. Ibero Ceramica
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
05 marz 2017 10:09

Płytki do łazienki - trendy na 2017 rok

Biele, szarości, majoliki i geometryczne wzory - to trendy dominujące na tegorocznej Cevisamie. Te kolory i wzory będą najmodniejsze w tym roku w łazienkach.

Podczas 35. edycji hiszpańskich targów płytek ceramicznych Cevisama 2017 wystawcy zaprezentowali  wzornictwo, które będzie najmodniejsze w obecnym sezonie. Wśród płytek do łazienki będą dominowały biele i szarości. Nie zabraknie również koloru i wzorzystych akcentów. Są one zdecydowanie bardziej zauważalne niż w ubiegłym roku.

Szarości i biele zdecydowanie dominują w prezentowanych kolekcjach, jednak nie brakuje też zieleni w postaci wzorów z bujną roślinnością. Zauważalne są też płytki w kolorze morza. 

Geometryczne wzory i heksagony to też mocno zaakcentowany trend. Nie brakuje też majlok. Bardzo popularne są przy tym różne wzory: wzór cegieł i wzory Chevron. 

Płytki imitujące teksturę tkanin i z efektem 3d nadal będą na topie. Zwolennicy klasyki również będą zadowoleni, ponieważ wiele kolekcji nawiązuje stylistyka do natury, w szczególności naturalnego kamienia i drewna.  

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH