Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Płytki z kolekcji Loft doskonale sprawdzą się w łazienkach i salonach kąpielowych osób, które marzą o nowoczesnych, artystycznych wnętrzach w klimacie starej fabryki. Fot. Ceramstic.

Płytki z kolekcji Loft doskonale sprawdzą się w łazienkach i salonach kąpielowych osób, które marzą o nowoczesnych, artystycznych wnętrzach w klimacie starej fabryki. Fot. Ceramstic.
  • Autor: Elżbieta Ławreniuk
  • 04 maj 2015 10:20 (aktualizacja: 05 maj 2015 09:52)

Płytki do łazienki. Zobacz najnowsze kolekcje

Płytki ceramiczne to najczęściej wybierany materiał wykończeniowy ścian i podłóg w łazience. W naszym przeglądzie znajdziecie najnowsze kolekcje dostępne w polskich sklepach.

Wybierając płytki do łazienki najczęściej decydujemy się na stonowane odcienie. Jasne szarości, delikatne beże i brązy czy ponadczasowa biel to zestawienia, które od lat cieszą się popularnością i doskonale sprawdzają się praktycznie w każdej łazience. Stanowią bowiem świetne tło dla wyposażenia - ciekawej armatury czy wybranej ceramiki.

W wielu kolekcjach poza jednolitymi płytkami znajdziemy również barwne dekory, szklane listwy, które nadadzą przestrzeni oryginalny charakter. A co dostępne jest w najnowszej ofercie producentów? Naprawdę wiele. Trzeba tylko wiedzieć czego szukamy.

I tak - w najnowszych kolekcjach znajdziemy wiele roślinnych, dekoracyjnych motywów oraz geometryczne kompozycje. Producenci oferują coraz więcej płytek z mocno zaznaczoną fakturą. Trójwymiarowe fale, wgłębienia stworzą ciekawy efekt we wnętrzu. Dzięki załamaniom na powierzchni powstają płaszczyzny, które odbijają światło pod różnym kątem, co optycznie również powiększa wnętrze.

Płytki z połyskującą powierzchnią doskonale sprawdzą się zwłaszcza w małych łazienkach. Wśród najnowszych kolekcji znajdziemy także wiele płytek imitujących naturalne materiały: drewno, kamień. 

 

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA