Płytki z kolekcji Hasel Ceramiki Paradyż mają klasyczny rysunek drewna. Do wyboru jedna z trzech wersji kolorystycznych: jasny beż, ciepła ochra i ciemny brąz. Fot. Ceramika Paradyż.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Płytki z kolekcji Hasel Ceramiki Paradyż mają klasyczny rysunek drewna. Do wyboru jedna z trzech wersji kolorystycznych: jasny beż, ciepła ochra i ciemny brąz. Fot. Ceramika Paradyż.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
07 sty 2015 12:07

Płytki jak drewno – 15 nowych kolekcji do łazienki

Drewnopodobne płytki ceramiczne to jeden z najmodniejszych ostatnio trendów w urządzaniu łazienek. Lubimy naturalne materiały, a płytki świetnie je imitują. Są przy tym bardzo praktyczne.

Płytki o wzorze drewna, a często także formacie desek ma już w swojej ofercie wielu producentów. Chociaż nie jest to nowy trend, a raczej renesans popularnych w ubiegłej dekadzie wzorów, to w aktualnym wydaniu płytki te wprost zachwycają autentycznością z jaką imitują naturę. 

Drewnopodobne płytki można znaleźć w wielu kolorach, które dobrze oddają kolorystykę rozmaitych gatunków drewna. Barwa, usłojenie, rysunek zachwycają naturalnością. 

Do łazienki możemy wybrać jasne jak i ciemne odcienie, wzory oddające urodę naturalnego drewna, a także wzór przecieranych, starych desek. W każdym wydaniu płytki imitujące naturalny materiał zapewnią łazience efektowny i modny wygląd, a także przytulny charakter. Zachowując wszystkie zalety i atuty drewna materiał ceramiczny jest jednocześnie praktyczny, trwały i atrakcyjny cenowo. Płytki ceramiczne sprawdzają się podczas długoletniej eksploatacji. Są odporne na zarysowania i wilgoć.

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • kiranka87, 2015-01-15 14:35:08

    Ja sama zdecydowałam się ostatni ona łazienkę wyłożoną płytkami imitujące panele. Co prawda na samym początku wydawało mi się to dość dziwnym pomysłem, aczkolwiek gdy wszystko było już ukończone, nie mogłam oka nacieszyć! Piękne są, łazienka od razu nabiera innego wyrazu. Szkoda ze nie mam drugiej łazienki, bo jest tyle wzorów i kolorów...

POLECAMY W SERWISACH