Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Płytki z kolekcji Hasel Ceramiki Paradyż mają klasyczny rysunek drewna. Do wyboru jedna z trzech wersji kolorystycznych: jasny beż, ciepła ochra i ciemny brąz. Fot. Ceramika Paradyż.

Płytki z kolekcji Hasel Ceramiki Paradyż mają klasyczny rysunek drewna. Do wyboru jedna z trzech wersji kolorystycznych: jasny beż, ciepła ochra i ciemny brąz. Fot. Ceramika Paradyż.
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 07 sty 2015 12:07 (aktualizacja: 09 sty 2015 08:12)

Płytki jak drewno – 15 nowych kolekcji do łazienki

Drewnopodobne płytki ceramiczne to jeden z najmodniejszych ostatnio trendów w urządzaniu łazienek. Lubimy naturalne materiały, a płytki świetnie je imitują. Są przy tym bardzo praktyczne.

Płytki o wzorze drewna, a często także formacie desek ma już w swojej ofercie wielu producentów. Chociaż nie jest to nowy trend, a raczej renesans popularnych w ubiegłej dekadzie wzorów, to w aktualnym wydaniu płytki te wprost zachwycają autentycznością z jaką imitują naturę. 

Drewnopodobne płytki można znaleźć w wielu kolorach, które dobrze oddają kolorystykę rozmaitych gatunków drewna. Barwa, usłojenie, rysunek zachwycają naturalnością. 

Do łazienki możemy wybrać jasne jak i ciemne odcienie, wzory oddające urodę naturalnego drewna, a także wzór przecieranych, starych desek. W każdym wydaniu płytki imitujące naturalny materiał zapewnią łazience efektowny i modny wygląd, a także przytulny charakter. Zachowując wszystkie zalety i atuty drewna materiał ceramiczny jest jednocześnie praktyczny, trwały i atrakcyjny cenowo. Płytki ceramiczne sprawdzają się podczas długoletniej eksploatacji. Są odporne na zarysowania i wilgoć.

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA