Płytki z kolekcji Nirrad Grys Ceramiki Paradyż w jasnych szarościach to efektowna propozycja do minimalistycznych wnętrz. Fot. Ceramika Paradyż.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Płytki z kolekcji Nirrad Grys Ceramiki Paradyż w jasnych szarościach to efektowna propozycja do minimalistycznych wnętrz. Fot. Ceramika Paradyż.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
28 lis 2014 09:23

Płytki jak kamień – 15 kolekcji w modnych szarościach

Granit, piaskowiec, łupek - kolor, wzór i fakturę tych kamieni możemy odnaleźć na płytkach ceramicznych. Te w odcieniach szarości należą obecnie do najmodniejszych.

Modny obecnie styl loftowy wyróżniający się prostotą, a nawet surowością aranżacji, popularność nowoczesnych minimalistycznych form i faktur sprawia, że coraz częściej sięgamy po proste wzory, ascetyczne barwy i materiały, które do złudzenia przypominaj te naturalne. Na przykład kamienie. Granit, piaskowiec, łupek czy marmur, to materiał dostojny, wytworny i trwały. Nie wszyscy jednak mogą sobie pozwolić na wykończenie łazienki kamieniem. Materiałem, który odzwierciedla jego urodę wzór i fakturę, a jednocześnie jest znacznie tańszym i mniej pracochłonnym są płytki ceramiczne imitujące wygląd kamienia.

Znajdziemy je w ofercie wielu producentów. Możemy przebierać w różnych odcieniach szarości. Różne też są wzory i rysunki na powierzchni. Od szkliwionych płytek z rysunkiem marmuru i jego charakterystycznych żyłek, po niezwykle surowe, matowe płytki wielkoformatowe przypominające np. bazalt. 

Szare płytki świetnie sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Zapewnią uniwersalną bazę do dalszej aranżacji w łazienkach do dowolnym przeznaczeniu - dla gości, dla rodziny, przy sypialni. łazienkę wykończoną szarymi płytkami możemy z powodzeniem ożywić kolorem jak też podkreślić surowy klimat wnętrza za pomocą aranżacji w stylu loft. 

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Outlet budowlany Kinga, 2014-12-14 17:26:15

    Doskonały gotowy do użycia klej dyspersyjny do płytek arde xd 111

POLECAMY W SERWISACH