Płytki ścienne zdobione ornamentami z kolekcji Amalia. Fot. Tubądzin

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Płytki ścienne zdobione ornamentami z kolekcji Amalia. Fot. Tubądzin
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
04 kwi 2018 13:35

Płytki ścienne do łazienki - nowa kolekcja z ornamentami

To seria, która powinna trafić w gusta osób lubiących przełamywać monotonię. Białym, szarym albo czarnym płytkom ściennym Amalia towarzyszą płytki ceramiczne z czterema rodzajami wzorów.

Poza czterema płytkami Amalia bar ornament z ornamentami, które można skomponować z tymi o jednolitej barwie, w kolekcji Amalia znalazły się również większe dekory ścienne w rozmiarze 608x308 mm. Kwiatowe motywy pozwalają odpowiednio rozłożyć akcenty w łazience. Dekory wykorzystane poziomo nad umywalką zwracają uwagę na tę część przestrzeni. Dobrze w ich pobliżu umieścić jakiś element o równie silnym charakterze, który będzie z nimi kontrastował. Ciekawie wyglądają też w zestawieniu z nimi dodatki w stylu retro.

Łączenie przeciwieństw to nieprzemijający trend w projektowaniu wnętrz. Kontrasty dobrze sprawdzają się zarówno w przypadku dodatków, jak i kolorów. Ponadczasową parą są czerń i biel, które odbijają się nawzajem, ale też uzupełniają. Czarny nadaje łazience elegancji, biały – świeżości. Ciekawie można przeciwważyć również inne elementy. Dobrze sprawdzi się na przykład zróżnicowanie płytek ściennych pod kątem rozmiaru. Większe, czarne można zestawić z białymi, nieco mniejszymi.

Zobacz więcej płytek do łazienki

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH