Kolekcja Chevron w aranżacji łazianki. Fot. Ceramika Paradyż

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Kolekcja Chevron w aranżacji łazianki. Fot. Ceramika Paradyż
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
22 sie 2017 14:36

Special Edition - nowe, oryginalne kolekcje płytek

Siedem wyjątkowych kolekcji, oryginalne formaty, najmodniejsze rozwiązania - Ceramika Paradyż wprowadza serię dedykowanych płytek ceramicznych pod nazwą Special Edition, które będzie można nabyć w wybranych salonach łazienkowych na terenie całego kraju.

Kolekcje Tel Awiv, Stone City, Linum Stone, Chevron White, Norway Sky to nowe propozycje o wyjątkowym wzornictwie oraz nieobecnym do tej pory w ofercie producenta formacie płytek 29,8 x 89,8 cm. Dedykowaną serię produktów zamykają heksagonalne kolekcje Esagon w formacie 19,8 x 17,1 oraz Hexx Universum w formacie 26 x 26 cm, która jako jedyna będzie dostępna w szerokiej dystrybucji.

Inspirowane naturą Soent City, Linum Stone oraz Norway Sky nawiązują do faktur, wzorów oraz zjawisk występujących w przyrodzie. Kolekcję Chevron White cechują subtelność i lekkość, wpisujące się w koncepcję eleganckiego wnętrza, Tel Awiv natomiast nawiązuje do zdobień fasad bliskowschodnich arabskich zabytków. Kolorystyka kolekcji Hexx Universum zainspirowana została naturalnym piaskowcem i stanowi idealną propozycję do wykorzystania zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Esagon to mix różnorodnych wzorów, od pudrowych odcieni, przez wzory nawiązujące do płótna, aż do struktury cementu, które dają nieograniczony potencjał aranżacyjny.

Płytki z serii Special Edition dostępne będą w salonach największych miast Polski, m.in. w Warszawie, Białymtoku, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowie, Rzeszowie, Szczecinie, Lublinie, Wrocławiu.

Więcej o płytkach przeczytasz TUTAJ.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH