Kolekcja Berlin Tempelhof. Fot. Grupa Tubądzin

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Kolekcja Berlin Tempelhof. Fot. Grupa Tubądzin
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
06 wrz 2016 12:28

Szare płytki i ciekawe dekory. Nowe pomysły Macieja Zienia

W swojej kolekcji dla Grupy Tubądzin projektant wyraża minimalizm i nowoczesność za pomocą szarej, surowej płytki, a dynamizm i otwartość symbolizują interesujące dekory ścienne.

Miasto, które niczego nie udaje i nie lubi rzeczy na pokaz. Jest minimalistyczne, bardzo nowoczesne, a przy tym dynamiczne i otwarte na eksperymenty. Tak o Berlinie opowiada Maciej Zień. Teraz oferta powiększyła się o nowy wzór.

Maciej Zień, jeden z najsłynniejszych polskich projektantów mody i stylistów, rozpoczął współpracę z Grupą Tubądzin w 2009 r. W 2013 r. zaprojektował dla firmy m.in. kolekcję płytek Berlin w stylistyce inspirowanej industrialnym charakterem surowego betonu. W obecnym sezonie powrócił do projektu, by wzbogacić go o ciekawy dekor ścienny.

Geometryczny, wielokolorowy wzór Tempelhof Stern został wykonany na czterech płytkach gresowych Tempelhof. Przywołuje na myśl barwne ulice Berlina, powszechnie uważanego za stolicę europejskiego street artu, gdzie sztuka galerii i muzeów miesza się ze sztuką uliczną. Połączenie jaskrawych kolorów z szarymi betonowymi budynkami od lat inspirowało berlińskich artystów. To właśnie tam odbywają się festiwale street artu i słynne pojedynki na farby. Dzięki nowemu, barwnemu dekorowi autorstwa Macieja Zienia, ten niezwykły uliczny klimat można przenieść do swojego domu, ożywiając wnętrze.

Kolekcja Berlin Tempelhof by Tubądzin, to szare płytki gresowe o niejednorodnej strukturze. Podstawowa płytka gresowa Templehof 1 występuje w sześciu różnych wariantach. Kolekcję dopełnia intrygujący czteroelementowy dekor ścienny Marylin, przedstawiający kobiecą twarz, dekoracja gresowa z subtelnie wkomponowanym nazwiskiem projektanta oraz listwy Fluo w odcieniu lemon.

Dekoracja gresowa Tempelhof 598x598 mm - 79,95zł szt.
http://www.tubadzin.pl/tempelhof
Płytka gresowa Tempelhof 1 598x598 mm - 159,90zł mkw.
http://www.tubadzin.pl/tempelhof-1
Dekor ścienny Marilyn - 494,46zł szt.
http://www.tubadzin.pl/marylin-obraz-wykonany-na-4-roznych-plytkach-mozliwe-roznice-odcieni-w-ramach-jednego-dekoru
Listwa ścienna Fluo - 49,82zł szt.
http://www.tubadzin.pl/fluo

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH