• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
05 lut 2010 12:35

Z perłowym uśmiechem

Uroda delikatnie mieniących się kolorów tęczy i subtelnie połyskującej, szlachetnej masy perłowej... Łazienka wydaje się doskonale "świadoma", w co się ubrać, by zwrócić na siebie uwagę!

Gres Metalic Grafit Silver - matowe płytki ścienne w formacie 29,7x59, 8 cm, z głębokim reliefem w postaci poziomych pasów; w kolekcji także płytki z metaliczną powierzchnią w kolorach ciepłego złota oraz zimnego srebra oraz listwy szklane w odcieniach brązu i czerni z delikatną perłową poświatą. Cena: ok. 96 zł/m2, Opoczno.

Opoczno płytki
fot. Opoczno

Pois Bianchi - proj. Marco Braga, wspaniała, luksusowa, szklana mozaika, doskonała jako ozdoba zarówno ściany, jak i łazienkowej ceramiki; 2x2cm. Cena: ok. 890 zł/m2, Bisazza/Ital-Modern.

Bisazza/Ital-Modern mozaika
fot. Bisazza/Ital-Modern

Nitt - kolekcja metalizowanej mozaiki prasowanej, składająca się z 3 elementów w formacie 30x30 cm; minimalizm w postaci szlachetnej powierzchni metalu płytki podstawowej, uzupełniony geometrycznymi dekoracjami w formie miksu szachownicy oraz pasków. Cena: ok. 170,80 zł/m2 - Nitt Silver Mix, ok. 183 zł/m2 - Nitt Silver Mono, ok. 170,80 zł/m2 - Nitt Silver Paski, Ceramika Paradyż.

Ceramika Paradyż mozaika
fot. Ceramika Paradyż

Deco 1 - meble łazienkowe w nieco barokowej stylistyce, które wspaniale zaprezentują się także w nowoczesnym wnętrzu; pokryte srebrem. Cena: ok. 5.379 euro - szafka, blat Corian, 2 lampy i lustro, Arte Bagno Veneta.

Arte Bagno Veneta meble
fot. Arte Bagno Veneta

Altea - ścienna mozaika o błyszczącym szkliwie, do stosowania samodzielnego lub do uzupełnienia innych płytek, w miejscach "ciekawych i trudnych obłości", świetnie wygląda zestawiana w wielobarwne mozaikowe kompozycje oraz łączona z większymi formatami płytek; dostępne kolory: bianco, rosa, nero. Cena: ok. 146,40 zł/m2 - 30x30 cm, kostka 2,3x4,8 cm, Ceramika Paradyż.

Ceramika Paradyż
fot. Ceramika Paradyż

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH