Albion Bath.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Albion Bath.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
20 sty 2014 11:36

10 propozycji na kolorową wannę

Klasyczna biel to kolor który króluje wśród ceramiki sanitarnej. Jednak dla ożywienia wnętrza łazienki proponujemy eksperyment w postaci kolorowej wanny.

Wybierając wannę myślimy raczej o jej kształcie, wielkości, materiale, z którego została wykonana. Kolor właściwie nie jest kryterium wyboru, gdyż najczęściej możemy spotkać białe wanny. Różnią się oczywiście odcieniem bieli, w zależności od producenta. 

A może warto postawić na kolor? To rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w łazienkach, w których barwna wanna stanie się dominującym akcentem i nie będzie miała zbyt wielu konkurentów. Unikajmy wtedy szerokiej gamy kolorystycznej w aranżacji wnętrza. Prostota form i zastosowanych materiałów będzie najlepszym tłem dla tak efektownego i przyciągającego wzrok urządzenia sanitarnego. 

Kolorystyka może być bardzo zróżnicowana, od stonowanej do niezwykle ekstrawaganckiej. Wszystko zależy od naszej pomysłowoći a także możliwości finansowych. Gotowe produkty prestiżowych firm z pewnością mocno nadszarpną nasz budżet. Na szczęście pojawiły się firmy, które nie tylko zajmują się renowacją wanien, ale mogą je ozdobić lub pomalować w dowolnym kolorze.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • gość, 2014-03-10 11:12:48

    główna rola! świetnie!

POLECAMY W SERWISACH