• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
13 gru 2010 10:54

Dobre pomysły na kabiny prysznicowe

Nowoczesna łazienka musi być przede wszystkim wygodna i praktyczna. Nie może jednak odbiegać od kanonu piękna i wykwintności. Ten styl i funkcjonalność łączą w sobie kabiny prysznicowe typu walk-in.

Ekskluzywna kabina Plano, wykonana ze szkła hartowanego (gr. 10 mm) zabezpieczonego fabryczną powłoką anticalc, tworzy wraz z brodzikiem integralną całość. Wypełnieniem brodzika są specjalne, oryginalne wkładki wykonane z drewna tekowego, aluminium lub tworzywa. Wymiary: 80x160 cm i 90x180 cm, wys. 200 cm. Cena: ok. 29.000 zł (kabina 80x160 cm + brodzik z tekową wkładką), Cesana.

Cesana
fot. Cesana

Terra Shower Concept to produkt marki Koralle dostępny w dwóch wersjach montażowych. Ścianka, wykonana z przezroczystego szkła hartowanego (gr. 8 mm), może być połączona bądź z panelem bocznym, bądź też z wąskim elementem otwieranym wahadłowo. Profile dostępne są w różnych odcieniach srebra: matowym, satynowym oraz o wysokim połysku. Rama poprzeczna - od 1.389 zł, panel boczny - od 2.516 zł, ścianka prysznicowa - cena: od ok. 4.188 zł, Koralle/Koło.

Koralle/Koło
fot. Koralle/Koło

Nieograniczonych możliwości stworzenia własnej, niepowtarzalnej kabiny dostarcza kolekcja Coral z ekskluzywnej linii Elysium. Minimalizm i prostota formy zapewniają nie tylko ciekawy wystrój, ale przede wszystkim funkcjonalność i wygodę. Wykonane z 8 mm grubości szkła ścianki dostępne są w wymiarach od 77,5 do 135 cm szerokości. Cena: od ok. 2.310 zł, Novellini.

Novellini
fot. Novellini

Narożna kabina Eclisse charakteryzuje się przede wszystkim fantazyjną formą. Wyszukana, ale w pełni naturalna linia doskonale wpisuje się w każde otoczenie. Dostępna w wersjach lewo- i prawostronnej. Producent oferuje także brodzik dopasowany kształtem do formy kabiny, w części „suchej” z elegancką tekową wkładką. Wymiary: 100x165 cm, wysokość 200 cm. Cena: ok. 7.200 zł (bez brodzika), Cesana.

Cesana
fot. Cesana

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH