Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

W utrzymanej w minimalistycznych szarościach łazience wolno stojąca wanna stanowi jej główny element dekoracyjny. Projekt Beata Kruszyńska. Fot. Bartosz Jarosz.

W utrzymanej w minimalistycznych szarościach łazience wolno stojąca wanna stanowi jej główny element dekoracyjny. Projekt Beata Kruszyńska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 07 lip 2014 21:27 (aktualizacja: 10 lip 2014 11:18)

Elegancka łazienka z wygodną wanną. Zobacz aranżacje z polskich domów

Sekret przyjemnej kąpieli tkwi w odpowiednio dobranej wannie. Zapewnią ją modele wolno stojące.  Są nie tylko duże i wygodne, ale też niesamowicie się prezentują.

Wanna wolno stojąca powoli przestaje być dobrem luksusowym. Coraz częściej gości ona w polskich domach, stając się główną ozdobą łazienki. I nic w tym dziwnego, skoro właściwie z dnia na dzień rośnie w nas potrzeba odkrywania nowoczesnego wzornictwa oraz wprowadzania do własnych wnętrz pięknych, oryginalnych form.

Rośnie również potrzeba relaksacji i wypoczynku po męczącym dniu w zaciszu czterech ścian. Stąd nasze łazienki coraz częściej przypominają salony kąpielowe. Ich podstawowym wyposażeniem jest duża i przestronna wanna, która pozwoli w pełni oddać się przyjemności zażywania kąpieli. Na rynku odnajdziemy wiele różnorodnych modeli zarówno wanien przyściennych, jak i wolno stojących. Te ostanie dostępne są w bogatej ofercie kształtów, formatów, a nawet kolorów. Możliwości jest naprawdę wiele, warto więc dokładnie przemyśleć swój wybór.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA