Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Aquaform

Fot. Aquaform
  • Autor: Katarzyna Masłowska
  • 12 wrz 2016 10:14 (aktualizacja: 12 wrz 2016 10:30)

Funkcjonalny prysznic, Zobacz elegancką kabinę walk-in

Minimalizm jako jeden z najpopularniejszych trendów aranżacyjnych ostatnich sezonów znajduje coraz szersze odzwierciedlenie w kształcie oferty wyposażenia łazienkowego.

Inspirowana oszczędnym wzornictwem kabina prysznicowa typu walk-in wzbogaci asortyment marki Aquaform.

Kabina walk-in Rio Grande to kwintesencja elegancji i wizualnej prostoty. Przezroczysta tafla szkła, dostępna w wariancie przeznaczonym do montażu przy ścianie lub wolnostojąco, nada strefie prysznicowej przestronnego charakteru. Dzięki wykorzystaniu profilu U, rozwiązanie Aquaform można z łatwością zamocować nawet przy nierównej płaszczyźnie, gwarantując funkcjonalne działanie i najwyższy poziom estetyki.

Zaletą wariantu Rio-Grande jest wykorzystanie w produkcji bezpiecznego szkła, odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz typowe dla łazienkowego wnętrza wahania temperatur. Polimerowa powłoka DP active ogranicza powstawanie zabrudzeń i osadów kamiennych, wyrównując powierzchnię tafli i sprawiając, że krople wody nie zatrzymują się na jej powierzchni. Technologia ułatwia tym samym utrzymanie kabiny w czystości.

Nowość w ofercie marki Aquaform stanowi ukłon w stronę wielbicieli wyszukanej elegancji. Kabina walk-in Rio Grande doskonale komponuje się z prostymi segmentami podwieszanych mebli i oszczędną wzorniczo deszczownią lub armaturą podtynkową. Dzięki wykorzystaniu przezroczystego szkła i chromowanych detali, z łatwością dopasowuje się do zróżnicowanych aranżacji nowoczesnych wnętrz.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA